Juniorky A

Návštěva Jablonce nad Nisou byla nakonec úspěšná

Po sedmihodinové cestě do Jablonce nad Nisou se trenéři i hráčky rozhodli, že tuto cestu vytrénují. I když bylo skoro deset večer.

První sobotní utkání ovšem vypadalo, že hráčky byly ještě na cestě. Prohra 1:3 s Českými Budějovicemi nebyl zrovna šťastný začátek. Druhé sobotní utkání už bylo výrazně lepší, ale ani přes zvýšenou snahu jsme Liberec porazit nedokázaly a prohrály 0:3.

Nedělní den byl pro přerovské barvy úspěšnější. Ranní zápas jsme sice zahájily prohrou prvního setu, ale pak už jsme hru ovládly a vyhrály 3:1 proti Lvům z Prahy. Poslední utkání dlouhého víkendu jsme zahájily dobře, ale v koncovce jsme udělaly hodně chyb, což set zdramatizovalo. Přesto jsme ho dotáhly do vítězného konce. Hlavně díky zlepšené hře jsme porazily Frýdek-Místek 3:0 a v kvalifikační skupině jsme skončily na 3. místě, které nás umístilo do druhé "pětky" dalšího kola Extraligy juniorek.

•  autor: Petra Zajícová
    autor: Petra Zajícová