ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V říjnu 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

2.10.Dnešní utkání extraligy ženI dnes můžete sledovat zápas online zde: https://youtu.be/NGq2uXnxDGQ
2.10.Pokračování kadetek v BrněKadetky opět potěšily fanoušky přerovského volejbalu a porazily tým SVBC Dobřichovice 3:0. V neděli změří své síly s Prostějovem ve 12:00 a v 17:00 s týmem Králova Pole.
6.10.Přerovský volejbal tento týdenZápasy přerovského klubu zahájí tento týden extraliga žen ve čtvrtek doma proti Šternberku v 18.00. Utkání můžete sledovat zde: https://youtu.be/rB5Kia9H2jE Juniorky A jedou na první kolo do Liberce, kde sehrají utkání s Č.Budějovicemi, s Libercem, se Lvy Praha a s Frýdkem-Místek. Juniorky odehrají v tělocvičně ZŠ Velká Dlážka svůj první dvojzápas proti Prostějovu, protože první duel se Šumperkem byl odložen kvůli marodce soupeře. V neděli bude na Městské sportovní hale veselo. Od 10.00 starší žákyně odehrají dvojutkání v krajském přeboru kadetek proti Uničovu a mladší žákyně budou bojovat v druhém krajském kole mladších žákyň.
13.10.Přerovský volejbal tento týdenŽeny začnou své představení tento týden na domácí palubovce ve čtvrtek v 18.00 proti Ostravě a pokračují v sobotu v Prostějově od 17.00. Juniorky zajíždí o víkendu do Hradce Králové na kvalifikaci do Českého poháru. Kadetky budou hrát svou kvalifikaci do Českého poháru v Přerově. Starší žákyně už mají svou kvalifikaci do Českého poháru za sebou a tento víkend jedou na první kolo do Bílovce.
14.10.Dnešní utkání extraligy ženDnešní utkání žen proti Ostravě můžete sledovat online zde: https://www.youtube.com/watch?v=wwXbYQ7JEHM
20.10.Přerovský volejbal tento týdenŽeny zahájí tento týden zápasem v Brně proti Královu poli. Budou pokračovat v sobotu doma v 17.00 proti Olympu Praha. Juniorky B pojedou na druhý dvojzápas do Olomouce. Starší žákyně budou pokračovat v Krajském přeboru kadetek v Šumperku. Mladší žákyně budou hrát druhé kolo Krajského přeboru v Prostějově.
23.10.Utkání proti Olympu PrahaDnešní utkání proti Olympu Praha můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/watch?v=8N6D9ptIXsU