ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V listopadu 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

25.11.Přerovský volejbal o víkenduV sobotu nastoupí ženy v Ostravě, v neděli budou hrát znovu proti Ostravě tentokrát Český pohár na domácí palubovce. Juniorky "B" jedou do Prostějova. Starší žákyně budou hrát v neděli Krajský přebor kadetek také v Prostějově. Mladší žákyně hrají v neděli doma další kolo Krajského přeboru mladších žákyň.
20.11.Odkaz na dnešní utkáníDnešní utkání žen proti KP Brno můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/watch?v=IHzqeR-h7H8
18.11.Přerovský volejbal o víkenduŽeny hrají další domácí utkání v sobotu proti KP Brno v 19.00 hod. Juniorky B jedou na odložený zápas do Šumperku. Kadetky odehrají první kolo Českého poháru. Starší žákyně budou celý víkend bojovat v přerovské hale v dalším kole Českého poháru.
11.11.Přerovský volejbal tento týdenŽeny hrají už ve čtvrtek proti Šelmám. Juniorky čeká o víkendu druhé kolo extraligy v Přerově na Městské sportovní hale. "Béčko" juniorek bude hrát v sobotu v tělocvičně ZŠ Velká Dlážka. Starší žákyně hrají další kolo krajského přeboru kadetek v neděli výjimečně v tělocvičně SŠT Kouřilkova. Mladší žákyně budou hrát v neděli v Prostějově další kolo krajského přeboru.
4.11.Přerovský volejbal o víkenduženy odehrají své utkání v Olomouci. Kadetky hrají extraligu kadetek v Přerově. První zápas odehrají již v pátek v 18.00 a budou hrát celý víkend. Starší žákyně B jedou v sobotu do Uničova a "áčko" jede v neděli do Prostějova na další kolo krajského přeboru starších žákyň. Mladší žákyně jedou v neděli na další kolo do Moravské Třebové.