ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V únoru 2022 byly zveřejněné tyto aktuality

25.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny odehrají své utkání v sobotu v Mikulově. Juniorky "A" budou celý víkend hrát další kolo Extraligy v Mikulově. Juniorky "B" jedou v sobotu do Kojetína. Starší žákyně odehrají další kolo Krajského přeboru kadetek v Olomouci.
17.2.Přerovský volejbal o víkenduExtraligový tým žen jede v sobotu na další zápas do Liberce. Na Městské sportovní hale bude celý víkend probíhat Český pohár kadetek.
11.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí v sobotu ve Frýdku-Místku v 19 hod. Áčko juniorek jede na další kolo Extraligy do Plzně. Béčko juniorek hraje v sobotu v tělocvičně na Velké Dlážce. Starší žákyně budou bojovat o postup do kvalifikace na MČR v sobotu v Městské sportovní hale od 9 hod. Mladší žákyně budou hrát další kolo Krajského přeboru v neděli v Olomouci. Minižákyně odehrají svůj druhý turnaj v sobotu v Olomouci.
3.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí doma už v pátek od 17 hod. proti Šelmám. Pak bude celý víkend patřit hala Extralize kadetek. Starší žákyně odehrají další kolo Krajského přeboru kadetek proti Šumperku. V neděli se v tělocvičně Velká Dlážka mladší žákyně poperou o postup do druhé výkonnostní skupiny.