ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V březnu 2022 byly zveřejněné tyto aktuality

31.3.Přerovský volejbal o víkenduTento víkend se představí pouze družstvo mladších žákyň v posledním kole Krajského přeboru.
25.3.Přerovský volejbal o víkenduStarší žákyně nastoupí ke svým posledním zápasům v Krajském přeboru kadetek v neděli v Městské sportovní hale. Mladší žákyně jedou na první kolo Mistrovství republiky mladších žákyň v sobotu do Krnova. Minižákyně budou hrát své další kolo v neděli v Olomouci.
17.3.Přerovský volejbal o víkenduKadetky jedou na poslední kolo Českého poháru do Prostějova. Starší žákyně odehrají kolo Českého poháru v Českém Krumlově.
11.3.Přerovský volejbal o víkenduJuniorky "B" odehrají své poslední utkání v soutěži v neděli v Prostějově. Starší žákyně jedou na další kola Krajského přeboru kadetek. V sobotu do Žichlínku a v neděli do Uničova. Mladší žákyně odehrají v neděli přípravný turnaj.
4.3.Přerovský volejbal o víkenduExtraligové ženy jedou v sobotu do Ostravy. Juniorky B nastoupí v neděli proti OP Prostějov na Městské sportovní hale, kde se budou střídat s družstvem starších žákyň, které nastoupí proti stejnému soupeři, ale v Krajském přeboru kadetek. Minižákyně odehrají svůj třetí turnaj v Troubkách.