ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V září 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

7.9.Testovací turnaj v BrandýseDružstvo juniorek se o nadcházejícím víkendu účastní testovacího turnaje v Brandýse nad Labem
8.9.Přípravný zápas ženyDnes 8.9.2021 v 18.00 hod sehrají extraligové ženy přípravné utkaní s družstvem VK Šelmy Brno
10.9.1. den testovacího turnajeDnes juniorky Přerova odjely na testovací turnaj do Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. Dopoledne jsme se zúčastnili testování v mnoha disciplínách. Odpoledne nás čekal první z pěti zápasů. Hráli jsme proti juniorkám z Prostějova a po tězkém boji jsme zápas zvládli 2:1. První set jsme sice prohráli, ale my jsme se nezalekli a druhý a třetí set jsme vyhráli, jak se říká „o třídu”.
11.9.2. den v BrandýseDruhý den testovacího turnaje je za námi. V prvním utkání dnešního programu jsme nastoupili proti favorizovanému Liberci. První set jsme prohráli v dramatické koncovce 24:26, ale mnohem víc všechny mrzelo zranění Anety Houskové. Druhý set byl náš soupeř lepší a zaslouženě vyhrál. V druhém zápasu jsme podlehli Olympu Praha. Na závěr programu jsme v dramatickém utkání zdolali KP Brno a zítra si zahrajeme o páté místo.
12.9.Brandýs den třetíNa závěr celého testovacího turnaje SCM nás od 9 hodin ráno čekal zápas o celkové 5. místo. V tomto souboji proti nám stál soupeř, s kterým jsme turnaj zahajovali, tedy Prostějov, který v předešlém utkání přehrál Plzeň. Utkání jsme zahájili jasnou výhrou v prvním setu o deset bodů- Ve druhém setu soupeř zlepšil hru a my naopak nepochopitelně polevili a bylo srovnáno 1:1. Další dva sety už byly v naší režii a uhráli jsme cennou výhru 3:1. Bohužel i v tomto utkání se nám nevyhnulo zranění. Celý tým věří, že kotník Pati Pospíšilové bude v pořádku. Ve finále se utkaly týmy, které nás porazily, a to Liberec a Olymp.
16.9.Kadetky pokračují v přípravěO víkendu 18.-19. září se družstvo kadetek účastní 27. ročníku mezinárodního turnaje O křišťálovou vázu v Ostravě.
16.9.První turnaj mladších žačekNaše nové družstvo mladších žákyň čeká tento víkend domácí turnaj Memoriál Jiřího Lakomého v Městské sportovní hale. Začínáme už v pátek od 14.00 a celý turnaj zakončíme v neděli. Přijďte podpořit naše družstvo a ukázat, jak se fandí u nás v Přerově.
23.9.Začátek Extraligy ženUž tuto sobotu nastoupí Zubřice ve svém prvním zápase v sezóně na palubovce mistrovského Liberce. V nadcházejícím ročníku UNIQA volejbalové extraligy žen bude o mistrovský titul bojovat stejných deset týmů jako v minulé sezóně. Beze změny zůstává i systém soutěže, tzn. po tříkolové základní části osm nejlepších týmů pokračuje zápasy play-off, pro týmy na 9. a 10. místě soutěž končí a automaticky (bez baráže) jim zůstává extraligová příslušnost.
23.9.Přerovský volejbal o víkenduŽeny zajíždějí na palubovku mistrovského Liberce. Juniorky B jedou na svůj první zápas v krajském přeboru do Šumperku. Kadetky jedou na přípravný turnaj do Bílovce. Starší žákyně budou pokračovat v kraji kadetek na půdě SK UP Beach Olomouc. Mladší žákyně se chystají v neděli do Prostějova na svůj první turnaj v rámci krajského přeboru.
29.9.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí ve čtvrtek v 17.00 ve svém prvním domácím zápase proti Olomouci a v sobotu v 17.00 také doma proti Šelmám z Brna. Kadetky zahajují prvním kolem extraligu turnajem v Brně od pátku do neděle. Starší žákyně začnou krajský přebor starších žákyň kvalifikací v Přerově na Městské sportovní hale od 9.00 hod. Přijďte fandit!
30.9.Sledování dnešního utkáníPrvní domácí extraligové utkání můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/watch?v=fFNCLpirh48