ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
Posledních 30 aktualit

27.1.Přerovský volejbal o víkenduU16 odehrají další kolo Krajského přeboru své kategorie v sobotu od 10.00 na Městské sportovní hale v Přerově. U14 vyjíždějí na další kolo Krajského přeboru v neděli do Olomouce a do Troubek. Minižactvo jede na další kolo v barevném volejbalu v sobotu do Troubek.
13.1.Přerovský volejbal o víkenduŽeny odehrají své první domácí utkání v tomto roce v sobotu v 17 hod. U22 jedou v neděli do Uherského Hradiště. U18 se pokusí navázat na včerejší utkání v sobotu v Roztokách u Prahy. U16 odehrají v další kolo Krajského přeboru kadetek v tělocvičně na Velké Dlážce. U14 budou v neděli bojovat v dalším kole na Městské sportovní hale.
3.11.Přerovský volejbal o víkenduU22 odehrají své utkání v neděli na Městské sportovní hale. U16 hrají další kolo Krajského přeboru U18 v sobotu v tělocvičně na Velké Dlážce. U14 jedou za svými třetími koly do Uničova a do Prostějova.
31.10.Volejbalový magazínDnes dne 31.10.2022 ve Volejbalovém magazínu byly záběry z tréninku žen a rozhovor z naší hráčkou Yoannou Atanasovou.https://www.ceskatelevize.cz/porady/10709760205-volejbalovy-magazin/222471291399034/
21.10.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí ke svého prvnímu utkání v nové sezóně v sobotu v 17:00 proti PVK Olymp Praha. U16 družstvo A bude hrát další kolo Krajského přeboru U16 v Přerově na Městské sportovní hale od 9:00 hod. U16 družstvo B jede na další kolo v sobotu do Olomouce.
13.10.Přerovský volejbal o víkenduU16 čeká náročný víkend. Jedna skupina jede bojovat do Kostelce nad Orlicí v 2. kole Českého poháru. Druhá skupina odehraje další kolo Krajského přeboru U18 v sobotu v Prostějově. U14 bude hrát další kolo Krajského přeboru U14 v neděli v tělocvičně ZŠ Velká Dlážka.
6.10.Přerovský volejbal o víkenduU20 budou hrát svůj další turnaj celý víkend na městské sportovní hale. Juniorky B odehrají další zápas v Krajském přeboru žen s VK Prostějov v sobotu v tělocvičně na Velké Dlážce. U16 mají před sebou Krajský přebor U16, který se bude hrát v sobotu v tělocvičně SŠT Kouřilkova.
29.9.Přerovský volejbal o víkenduU22 jedou na své první kolo v neděli do Prostějova. U18 odehrají své první kolo v pátek a v sobotu na Městské hale v Přerově. U16 odehrají v sobotu kvalifikaci do Krajského přeboru starších žákyň a v neděli pokračují v Krajském přeboru kadetek v Přerově na Městské sportovní hale. U14 odehrají svůj vůbec první šestkový turnaj v neděli na Městské sportovní hale.
14.9.Přerovský volejbal o víkenduŽeny jedou 15.-16.9. na přípravný turnaj do Nitry. Nová kategorie U22 odehrají svůj první turnaj v neděli v Liberci. U18 budou hrát o víkendu kvalifikaci do Extraligy U18 v Brně. U16 jedou na další kolo Krajského přeboru kadetek do Šumperku.
9.9.Výsledky prvního dne LPPřerov-Prostějov 1:3 Frýdek-Místek-Šelmy 3:1 Prostějov-Liberec 2:3 Frýdek-Místek-Olymp 1:3 Šelmy-Olymp 0:3 Přerov-Liberec 0:3
9.9.Zítřejší program na hale10:00 Prostějov-Šelmy 12:30 Olymp-Liberec 15:00 Přerov-Frýdek-Místek
16.6.Magda Jehlářová ve světěČlánek o Magdě
29.4.Přerovský volejbal o víkenduStarší žákyně budou v sobotu a neděli bojovat o postup na Mistrovství České republiky v Táboře.
22.4.Přerovský volejbal o víkenduPřerovské juniorky jedou na poslední kolo základní části Extraligy žen do Prostějova. Mladší žákyně budou v Kladně bojovat o postup na Mistrovství České republiky ve své kategorii. Minižactvo bude v sobotu bojovat na Městské sportovní hale na svém posledním turnaji.
14.4.Přerovský volejbal o víkenduKadetky odehrají své poslední kolo základní části Extraligy kadetek v Hradci Králové.
8.4.Přerovský volejbal o víkenduTuto sobotu jedou minižákyně na svůj předposlední turnaj v modrém volejbalu do Troubek.
31.3.Přerovský volejbal o víkenduTento víkend se představí pouze družstvo mladších žákyň v posledním kole Krajského přeboru.
25.3.Přerovský volejbal o víkenduStarší žákyně nastoupí ke svým posledním zápasům v Krajském přeboru kadetek v neděli v Městské sportovní hale. Mladší žákyně jedou na první kolo Mistrovství republiky mladších žákyň v sobotu do Krnova. Minižákyně budou hrát své další kolo v neděli v Olomouci.
17.3.Přerovský volejbal o víkenduKadetky jedou na poslední kolo Českého poháru do Prostějova. Starší žákyně odehrají kolo Českého poháru v Českém Krumlově.
11.3.Přerovský volejbal o víkenduJuniorky "B" odehrají své poslední utkání v soutěži v neděli v Prostějově. Starší žákyně jedou na další kola Krajského přeboru kadetek. V sobotu do Žichlínku a v neděli do Uničova. Mladší žákyně odehrají v neděli přípravný turnaj.
4.3.Přerovský volejbal o víkenduExtraligové ženy jedou v sobotu do Ostravy. Juniorky B nastoupí v neděli proti OP Prostějov na Městské sportovní hale, kde se budou střídat s družstvem starších žákyň, které nastoupí proti stejnému soupeři, ale v Krajském přeboru kadetek. Minižákyně odehrají svůj třetí turnaj v Troubkách.
25.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny odehrají své utkání v sobotu v Mikulově. Juniorky "A" budou celý víkend hrát další kolo Extraligy v Mikulově. Juniorky "B" jedou v sobotu do Kojetína. Starší žákyně odehrají další kolo Krajského přeboru kadetek v Olomouci.
17.2.Přerovský volejbal o víkenduExtraligový tým žen jede v sobotu na další zápas do Liberce. Na Městské sportovní hale bude celý víkend probíhat Český pohár kadetek.
11.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí v sobotu ve Frýdku-Místku v 19 hod. Áčko juniorek jede na další kolo Extraligy do Plzně. Béčko juniorek hraje v sobotu v tělocvičně na Velké Dlážce. Starší žákyně budou bojovat o postup do kvalifikace na MČR v sobotu v Městské sportovní hale od 9 hod. Mladší žákyně budou hrát další kolo Krajského přeboru v neděli v Olomouci. Minižákyně odehrají svůj druhý turnaj v sobotu v Olomouci.
3.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí doma už v pátek od 17 hod. proti Šelmám. Pak bude celý víkend patřit hala Extralize kadetek. Starší žákyně odehrají další kolo Krajského přeboru kadetek proti Šumperku. V neděli se v tělocvičně Velká Dlážka mladší žákyně poperou o postup do druhé výkonnostní skupiny.
20.1.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí proti Olympu už v pátek od 17 hod. Ostatní soutěže jsou kvůli covidové situaci dočasně přerušeny.
13.1.Přerovský volejbal o víkenduKadetky hrají další kolo Extraligy kadetek v Dobřichovicích. Starší žákyně odehrají v přerovské hale další kolo Krajského přeboru starších žákyň. V neděli je na hale vystřídají mladší žákyně.
6.1.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí ke svému prvnímu utkání v letošním roce v sobotu v Prostějově. Juniorky mají další kolo o víkendu také v Prostějově. Starší žákyně odehrají další dva zápasy v Krajském přeboru kadetek v neděli v Kojetíně. Minižákyně nastoupí do kvalifikace modrého volejbalu v sobotu v Městské sportovní hale v Přerově.
16.12.Přerovský volejbal o víkenduNaposledy v letošním roce se představí družstvo žen na domácí palubovce v sobotu v 17.00. Utkání můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/watch?v=qrjQGVqqhF8 Starší žákyně pojedou na poslední zápasy letošního roku do Prostějova.
9.12.Přerovský volejbal o víkenduJuniorky hrají další kolo Extraligy juniorek v Lanškrouně. Béčko juniorek hraje v sobotu Krajský přebor proti Šumperku na Velké Dlážce. Starší žákyně hrají v neděli další kolo Krajského přeboru kadetek v Prostějově. Mladší žákyně budou hrát svůj Krajský přebor v neděli v Šumperku.