ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
Posledních 30 aktualit

25.9.Přerovský volejbal o víkenduVážení volejbaloví přátelé, v neděli 1.10.odehrají doma naše mladší žákyně kvalifikační turnaj. Starší žákyně v sobotu 30.9. odehrají dopoledne na MSH kvalifikační turnaj krajského přeboru olomouckého kraje, představí se oba týmy A i B. V sobotu 30.9. se se také bude hrát olomoucký kraj žen, našim soupeřem bude SK Kojetín. V pátek 29.9.v 18,00 odehrají naše ženy na MSH přátelské utkání s polským týmem z Nysy a v sobotu 30.9.v 18,00 s týmem z Varšavy. Přijďte si užít volejbal! Všem týmům přeji hodně štěstí !
18.9.Přerovský volejbal o víkenduVážení volejbaloví přátelé, naše starší žákyně se zúčastní 23.-24.9. kvalifikace Českého poháru v Bílovci. Naše ženy odehrají doma přátelská utkání s rakouským týmem SG VB Sokol Post. První zápas bude v pátek 22.9.v 18,30 a druhé utkání bude v sobotu 23.9.v 10,00. Vstupné na oba zápasy je dobrovolné. Přijďte! Těšíme se na Vás!
11.9.Přerovský volejbal o víkenduVážení volejbaloví přátelé, v pátek 15.9.odjíždí naše ženy do Pezinku, kde se zúčastní dvoudenního Mezinárodního volejbalového turnaje " O pohár primátora Pezinku "-jejich soupeři bude domácí tým a tým z Rakouska a Maďarska. EX-U22Z odehrají 17.9. první kolo soutěže v Ostravě. Soupeři jsou Ostrava a Junior Brno. EX-U18Z odehrají 16.-17.9. kvalifikaci v Brně. Soupeři jsou KP Brno, Havlíčkův Brod a Šternberk. 15.-16.9. se na Městské sportovní hale uskuteční 30.ročník Memoriálu Jiřího Lakomého ve volejbalu mladších žákyň. Všem našim týmům přeji hodně štěstí !
4.9.Velká cena PřerovaVšechny rodiče, hráčky a fanoušky srdečně zveme na velký volejbalový svátek, na jeden z největších mládežnických turnajů v České republice na 33.ročník Velké ceny Přerova juniorek, který se koná na Městské sportovní hale ve dnech 8.-10.9.2023. Věřím, že uvidíte krásný volejbal v podání 24 týmů, z toho několik bude ze Slovenska. Tak přijďte si užít volejbal !
10.8.Zubřice začaly přípravureportáž o začátku sezóny
27.1.Přerovský volejbal o víkenduU16 odehrají další kolo Krajského přeboru své kategorie v sobotu od 10.00 na Městské sportovní hale v Přerově. U14 vyjíždějí na další kolo Krajského přeboru v neděli do Olomouce a do Troubek. Minižactvo jede na další kolo v barevném volejbalu v sobotu do Troubek.
13.1.Přerovský volejbal o víkenduŽeny odehrají své první domácí utkání v tomto roce v sobotu v 17 hod. U22 jedou v neděli do Uherského Hradiště. U18 se pokusí navázat na včerejší utkání v sobotu v Roztokách u Prahy. U16 odehrají v další kolo Krajského přeboru kadetek v tělocvičně na Velké Dlážce. U14 budou v neděli bojovat v dalším kole na Městské sportovní hale.
3.11.Přerovský volejbal o víkenduU22 odehrají své utkání v neděli na Městské sportovní hale. U16 hrají další kolo Krajského přeboru U18 v sobotu v tělocvičně na Velké Dlážce. U14 jedou za svými třetími koly do Uničova a do Prostějova.
31.10.Volejbalový magazínDnes dne 31.10.2022 ve Volejbalovém magazínu byly záběry z tréninku žen a rozhovor z naší hráčkou Yoannou Atanasovou.https://www.ceskatelevize.cz/porady/10709760205-volejbalovy-magazin/222471291399034/
21.10.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí ke svého prvnímu utkání v nové sezóně v sobotu v 17:00 proti PVK Olymp Praha. U16 družstvo A bude hrát další kolo Krajského přeboru U16 v Přerově na Městské sportovní hale od 9:00 hod. U16 družstvo B jede na další kolo v sobotu do Olomouce.
13.10.Přerovský volejbal o víkenduU16 čeká náročný víkend. Jedna skupina jede bojovat do Kostelce nad Orlicí v 2. kole Českého poháru. Druhá skupina odehraje další kolo Krajského přeboru U18 v sobotu v Prostějově. U14 bude hrát další kolo Krajského přeboru U14 v neděli v tělocvičně ZŠ Velká Dlážka.
6.10.Přerovský volejbal o víkenduU20 budou hrát svůj další turnaj celý víkend na městské sportovní hale. Juniorky B odehrají další zápas v Krajském přeboru žen s VK Prostějov v sobotu v tělocvičně na Velké Dlážce. U16 mají před sebou Krajský přebor U16, který se bude hrát v sobotu v tělocvičně SŠT Kouřilkova.
29.9.Přerovský volejbal o víkenduU22 jedou na své první kolo v neděli do Prostějova. U18 odehrají své první kolo v pátek a v sobotu na Městské hale v Přerově. U16 odehrají v sobotu kvalifikaci do Krajského přeboru starších žákyň a v neděli pokračují v Krajském přeboru kadetek v Přerově na Městské sportovní hale. U14 odehrají svůj vůbec první šestkový turnaj v neděli na Městské sportovní hale.
14.9.Přerovský volejbal o víkenduŽeny jedou 15.-16.9. na přípravný turnaj do Nitry. Nová kategorie U22 odehrají svůj první turnaj v neděli v Liberci. U18 budou hrát o víkendu kvalifikaci do Extraligy U18 v Brně. U16 jedou na další kolo Krajského přeboru kadetek do Šumperku.
9.9.Výsledky prvního dne LPPřerov-Prostějov 1:3 Frýdek-Místek-Šelmy 3:1 Prostějov-Liberec 2:3 Frýdek-Místek-Olymp 1:3 Šelmy-Olymp 0:3 Přerov-Liberec 0:3
9.9.Zítřejší program na hale10:00 Prostějov-Šelmy 12:30 Olymp-Liberec 15:00 Přerov-Frýdek-Místek
16.6.Magda Jehlářová ve světěČlánek o Magdě
29.4.Přerovský volejbal o víkenduStarší žákyně budou v sobotu a neděli bojovat o postup na Mistrovství České republiky v Táboře.
22.4.Přerovský volejbal o víkenduPřerovské juniorky jedou na poslední kolo základní části Extraligy žen do Prostějova. Mladší žákyně budou v Kladně bojovat o postup na Mistrovství České republiky ve své kategorii. Minižactvo bude v sobotu bojovat na Městské sportovní hale na svém posledním turnaji.
14.4.Přerovský volejbal o víkenduKadetky odehrají své poslední kolo základní části Extraligy kadetek v Hradci Králové.
8.4.Přerovský volejbal o víkenduTuto sobotu jedou minižákyně na svůj předposlední turnaj v modrém volejbalu do Troubek.
31.3.Přerovský volejbal o víkenduTento víkend se představí pouze družstvo mladších žákyň v posledním kole Krajského přeboru.
25.3.Přerovský volejbal o víkenduStarší žákyně nastoupí ke svým posledním zápasům v Krajském přeboru kadetek v neděli v Městské sportovní hale. Mladší žákyně jedou na první kolo Mistrovství republiky mladších žákyň v sobotu do Krnova. Minižákyně budou hrát své další kolo v neděli v Olomouci.
17.3.Přerovský volejbal o víkenduKadetky jedou na poslední kolo Českého poháru do Prostějova. Starší žákyně odehrají kolo Českého poháru v Českém Krumlově.
11.3.Přerovský volejbal o víkenduJuniorky "B" odehrají své poslední utkání v soutěži v neděli v Prostějově. Starší žákyně jedou na další kola Krajského přeboru kadetek. V sobotu do Žichlínku a v neděli do Uničova. Mladší žákyně odehrají v neděli přípravný turnaj.
4.3.Přerovský volejbal o víkenduExtraligové ženy jedou v sobotu do Ostravy. Juniorky B nastoupí v neděli proti OP Prostějov na Městské sportovní hale, kde se budou střídat s družstvem starších žákyň, které nastoupí proti stejnému soupeři, ale v Krajském přeboru kadetek. Minižákyně odehrají svůj třetí turnaj v Troubkách.
25.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny odehrají své utkání v sobotu v Mikulově. Juniorky "A" budou celý víkend hrát další kolo Extraligy v Mikulově. Juniorky "B" jedou v sobotu do Kojetína. Starší žákyně odehrají další kolo Krajského přeboru kadetek v Olomouci.
17.2.Přerovský volejbal o víkenduExtraligový tým žen jede v sobotu na další zápas do Liberce. Na Městské sportovní hale bude celý víkend probíhat Český pohár kadetek.
11.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí v sobotu ve Frýdku-Místku v 19 hod. Áčko juniorek jede na další kolo Extraligy do Plzně. Béčko juniorek hraje v sobotu v tělocvičně na Velké Dlážce. Starší žákyně budou bojovat o postup do kvalifikace na MČR v sobotu v Městské sportovní hale od 9 hod. Mladší žákyně budou hrát další kolo Krajského přeboru v neděli v Olomouci. Minižákyně odehrají svůj druhý turnaj v sobotu v Olomouci.
3.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí doma už v pátek od 17 hod. proti Šelmám. Pak bude celý víkend patřit hala Extralize kadetek. Starší žákyně odehrají další kolo Krajského přeboru kadetek proti Šumperku. V neděli se v tělocvičně Velká Dlážka mladší žákyně poperou o postup do druhé výkonnostní skupiny.