ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
Posledních 30 aktualit

6.10.Přerovský volejbal o víkenduU20 budou hrát svůj další turnaj celý víkend na městské sportovní hale. Juniorky B odehrají další zápas v Krajském přeboru žen s VK Prostějov v sobotu v tělocvičně na Velké Dlážce. U16 mají před sebou Krajský přebor U16, který se bude hrát v sobotu v tělocvičně SŠT Kouřilkova.
29.9.Přerovský volejbal o víkenduU22 jedou na své první kolo v neděli do Prostějova. U18 odehrají své první kolo v pátek a v sobotu na Městské hale v Přerově. U16 odehrají v sobotu kvalifikaci do Krajského přeboru starších žákyň a v neděli pokračují v Krajském přeboru kadetek v Přerově na Městské sportovní hale. U14 odehrají svůj vůbec první šestkový turnaj v neděli na Městské sportovní hale.
14.9.Přerovský volejbal o víkenduŽeny jedou 15.-16.9. na přípravný turnaj do Nitry. Nová kategorie U22 odehrají svůj první turnaj v neděli v Liberci. U18 budou hrát o víkendu kvalifikaci do Extraligy U18 v Brně. U16 jedou na další kolo Krajského přeboru kadetek do Šumperku.
9.9.Výsledky prvního dne LPPřerov-Prostějov 1:3 Frýdek-Místek-Šelmy 3:1 Prostějov-Liberec 2:3 Frýdek-Místek-Olymp 1:3 Šelmy-Olymp 0:3 Přerov-Liberec 0:3
9.9.Zítřejší program na hale10:00 Prostějov-Šelmy 12:30 Olymp-Liberec 15:00 Přerov-Frýdek-Místek
16.6.Magda Jehlářová ve světěČlánek o Magdě
29.4.Přerovský volejbal o víkenduStarší žákyně budou v sobotu a neděli bojovat o postup na Mistrovství České republiky v Táboře.
22.4.Přerovský volejbal o víkenduPřerovské juniorky jedou na poslední kolo základní části Extraligy žen do Prostějova. Mladší žákyně budou v Kladně bojovat o postup na Mistrovství České republiky ve své kategorii. Minižactvo bude v sobotu bojovat na Městské sportovní hale na svém posledním turnaji.
14.4.Přerovský volejbal o víkenduKadetky odehrají své poslední kolo základní části Extraligy kadetek v Hradci Králové.
8.4.Přerovský volejbal o víkenduTuto sobotu jedou minižákyně na svůj předposlední turnaj v modrém volejbalu do Troubek.
31.3.Přerovský volejbal o víkenduTento víkend se představí pouze družstvo mladších žákyň v posledním kole Krajského přeboru.
25.3.Přerovský volejbal o víkenduStarší žákyně nastoupí ke svým posledním zápasům v Krajském přeboru kadetek v neděli v Městské sportovní hale. Mladší žákyně jedou na první kolo Mistrovství republiky mladších žákyň v sobotu do Krnova. Minižákyně budou hrát své další kolo v neděli v Olomouci.
17.3.Přerovský volejbal o víkenduKadetky jedou na poslední kolo Českého poháru do Prostějova. Starší žákyně odehrají kolo Českého poháru v Českém Krumlově.
11.3.Přerovský volejbal o víkenduJuniorky "B" odehrají své poslední utkání v soutěži v neděli v Prostějově. Starší žákyně jedou na další kola Krajského přeboru kadetek. V sobotu do Žichlínku a v neděli do Uničova. Mladší žákyně odehrají v neděli přípravný turnaj.
4.3.Přerovský volejbal o víkenduExtraligové ženy jedou v sobotu do Ostravy. Juniorky B nastoupí v neděli proti OP Prostějov na Městské sportovní hale, kde se budou střídat s družstvem starších žákyň, které nastoupí proti stejnému soupeři, ale v Krajském přeboru kadetek. Minižákyně odehrají svůj třetí turnaj v Troubkách.
25.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny odehrají své utkání v sobotu v Mikulově. Juniorky "A" budou celý víkend hrát další kolo Extraligy v Mikulově. Juniorky "B" jedou v sobotu do Kojetína. Starší žákyně odehrají další kolo Krajského přeboru kadetek v Olomouci.
17.2.Přerovský volejbal o víkenduExtraligový tým žen jede v sobotu na další zápas do Liberce. Na Městské sportovní hale bude celý víkend probíhat Český pohár kadetek.
11.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí v sobotu ve Frýdku-Místku v 19 hod. Áčko juniorek jede na další kolo Extraligy do Plzně. Béčko juniorek hraje v sobotu v tělocvičně na Velké Dlážce. Starší žákyně budou bojovat o postup do kvalifikace na MČR v sobotu v Městské sportovní hale od 9 hod. Mladší žákyně budou hrát další kolo Krajského přeboru v neděli v Olomouci. Minižákyně odehrají svůj druhý turnaj v sobotu v Olomouci.
3.2.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí doma už v pátek od 17 hod. proti Šelmám. Pak bude celý víkend patřit hala Extralize kadetek. Starší žákyně odehrají další kolo Krajského přeboru kadetek proti Šumperku. V neděli se v tělocvičně Velká Dlážka mladší žákyně poperou o postup do druhé výkonnostní skupiny.
20.1.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí proti Olympu už v pátek od 17 hod. Ostatní soutěže jsou kvůli covidové situaci dočasně přerušeny.
13.1.Přerovský volejbal o víkenduKadetky hrají další kolo Extraligy kadetek v Dobřichovicích. Starší žákyně odehrají v přerovské hale další kolo Krajského přeboru starších žákyň. V neděli je na hale vystřídají mladší žákyně.
6.1.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí ke svému prvnímu utkání v letošním roce v sobotu v Prostějově. Juniorky mají další kolo o víkendu také v Prostějově. Starší žákyně odehrají další dva zápasy v Krajském přeboru kadetek v neděli v Kojetíně. Minižákyně nastoupí do kvalifikace modrého volejbalu v sobotu v Městské sportovní hale v Přerově.
16.12.Přerovský volejbal o víkenduNaposledy v letošním roce se představí družstvo žen na domácí palubovce v sobotu v 17.00. Utkání můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/watch?v=qrjQGVqqhF8 Starší žákyně pojedou na poslední zápasy letošního roku do Prostějova.
9.12.Přerovský volejbal o víkenduJuniorky hrají další kolo Extraligy juniorek v Lanškrouně. Béčko juniorek hraje v sobotu Krajský přebor proti Šumperku na Velké Dlážce. Starší žákyně hrají v neděli další kolo Krajského přeboru kadetek v Prostějově. Mladší žákyně budou hrát svůj Krajský přebor v neděli v Šumperku.
3.12.StreamZítřejší utkání můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/watch?v=J7EEHay7b80
2.12.Přerovský volejbal o víkenduŽeny nastoupí doma proti Prostějovu od 15:00. Kadetky jedou na další kolo extraligy kadetek do Frýdku-Místku. Starší žákyně budou mít náročný víkend. V sobotu nastoupí v Krajském přeboru starších žákyň na domácí palubovce od 9 hod, v neděli v Krajském přeboru kadetek od 10 hod. Minižákyně nastoupí ve svém prvním turnaji v sobotu na Velké Dlážce od 9 hod.
25.11.Přerovský volejbal o víkenduV sobotu nastoupí ženy v Ostravě, v neděli budou hrát znovu proti Ostravě tentokrát Český pohár na domácí palubovce. Juniorky "B" jedou do Prostějova. Starší žákyně budou hrát v neděli Krajský přebor kadetek také v Prostějově. Mladší žákyně hrají v neděli doma další kolo Krajského přeboru mladších žákyň.
20.11.Odkaz na dnešní utkáníDnešní utkání žen proti KP Brno můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/watch?v=IHzqeR-h7H8
18.11.Přerovský volejbal o víkenduŽeny hrají další domácí utkání v sobotu proti KP Brno v 19.00 hod. Juniorky B jedou na odložený zápas do Šumperku. Kadetky odehrají první kolo Českého poháru. Starší žákyně budou celý víkend bojovat v přerovské hale v dalším kole Českého poháru.
11.11.Přerovský volejbal tento týdenŽeny hrají už ve čtvrtek proti Šelmám. Juniorky čeká o víkendu druhé kolo extraligy v Přerově na Městské sportovní hale. "Béčko" juniorek bude hrát v sobotu v tělocvičně ZŠ Velká Dlážka. Starší žákyně hrají další kolo krajského přeboru kadetek v neděli výjimečně v tělocvičně SŠT Kouřilkova. Mladší žákyně budou hrát v neděli v Prostějově další kolo krajského přeboru.