Archiv

V únoru 2023 vyšly tyto články:

28.2.Český pohár kadetek U-18Libor Kubík
24.2.Předposlední domácí zápas ženPRE - KPO 0:3, 27.kolo | Ondřej MarečekLetos předposlední extraligové utkání na palubovce Městské sportovní haly v Přerově nabídlo 27. kolo tuzemské nejvyšší soutěže. Zubřice, které již de facto o nic nehrály, jelikož jsou z bojů o play-off i záchranu mimo, tak mohly jít do utkání s naprosto čistou hlavou. To se jim poměrně dařilo v prvních dvou setech, které ztratily proti favoritovi z Brna vždy až v koncovce. Utkání se definitivně zlomilo za stavu 8:8 ve třetím dějství, když si vzala servis hostující Rožnovjáková, která předvedla dvanáct servisů v řadě, KáPéčko vedlo 22:9 a pohodlně si dokráčelo k vítězství nejen ve třetím setu, ale i v celém zápase v poměru 3:0.
22.2.Minižactvo v ProstějověRadana Dokoupilová
13.2.Úspěšný turnaj U20 na domácí palubovce Lena Oborná
10.2.Přerov proti LiberciPRE - LBV 0:3, 25.kolo | Ondřej MarečekV rámci 25. kola UNIQA volejbalové extraligy žen 2022/23 zavítal do Přerova třetí tým aktuální tabulky z Liberce. Oba týmy se potkaly naposledy zhruba před měsícem, kdy v místní Městské sportovní hale zvítězila podještědská děvčata 3:1. Jejich vítězství se tehdy nerodilo ovšem vůbec jednoduše. I proto se čekalo, zda dokážou Zubřice na toto poslední vzájemné měření sil navázat. A minimálně druhý set, kdy sahaly po vítězství, mohl dnešní utkání ještě více zdramatizovat. To se nestalo, Liberec si zbytek utkání pohlídal a zvítězil tak dnes na Hané 3:0.
9.2.Výkon ze skvělého prvního setu ženám nevydrželPVK - PRE 3:1, 26.kolo | Tereza PůčkováV předehrávce 26. kola UNIQA volejbalové extraligy žen 2022/23 zavítaly přerovské volejbalistky na půdu Olympu. V poslední době se hostům herně dařilo a tak se očekávala bitva osmého týmu s desátým. V této sezóně se v obou vzájemných zápasech radovaly hráčky z Prahy. Po pomalejším rozjezdu se to domácím povedlo i do třetice a připsaly si výhru 3:1 a tím pádem i tři body do tabulky.
7.2.Extraliga kadetek, 5. turnajLibor Kubík
4.2.Konečně výhra bez ztráty setuSST - PRE 0:3, 24.kolo | Libor SvobodaPrvní vítězství tříbodové vítězství na soupeřově hřišti a první výhra bez ztráty setu po třech letech.
2.2.Výborný zápas ženPRE - upo 2:3, 23.kolo | Ondřej MarečekV rámci 23. kola UNIQA extraligy žen viděl Přerov hanácké derby s nedalekou Olomoucí, která přijela v roli jasného favorita. V obou dosavadních měřeních sil vyhrály vysokoškolačky z Olomouce, i když druhé z těchto utkání, právě na přerovské palubovce, rozhodoval až tiebreak, který skončil v poměru 13:15. A jako by toto utkání kopírovalo to, co bylo k vidění v místní Městské sportovní hale tuto středu. Nervy drásající klání v bouřlivé atmosféře rozhodl až tiebreak, na jehož konci se opět radovaly hráčky UP.