ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V březnu 2023 vyšly tyto články:

3.3.Ženy na Šelmách nepodaly dobrý výkonBRO - PRE 0:3, 28.kolo | Matouš MüllerBrněnské Šelmy po dvou prohrách v minulém týdnu již sice přišly o možnost třetího místa, stále ale na dálku soupeří s Olomoucí o čtvrtou příčku. K tomu bylo zapotřebí nezaváhat s předposledním Přerovem a zopakovat předchozí dvě výhry 3:0 ze vzájemných duelů.
6.3.Ženy čeká poslední domácí utkání této sezóny včetně bohaté tomboly a speciální nabídky od KFCRedakce
9.3.7. kolo extraligy kadetek U18Miroslav Lakomý
9.3.Extraliga U22 Uherské HradištěJan Moravčík
9.3.Přerov v OstravěOVA - PRE 3:0, 29.kolo | Radek KarnufekV utkání jedenatřicátého kola UNIQA extraligy žen ve volejbale se naposledy před play-off představily na domácí palubovce hráčky TJ Ostrava, soupeřem jim byly volejbalistky z Přerova. Ostrava již má jistý postup do vyřazovacích bojů, nicméně stále bojuje o co nejlepší výchozí pozici a každý bod může hrát roli. Oba týmy mají za sebou v poslední době několik porážek a tyto nepříznivé výsledky z posledních kol se Ostravě podařilo prolomit, když hladce soupeře porazila 3:0 na sety.
13.3.Poslední domácí utkání ženPRE - PRO 0:3, 30.kolo | Ondřej Mareček32. kolo, předposlední utkání základní části UNIQA extraligy žen a poslední utkání Zubřic v této sezóně na domácí palubovce místní Městské sportovní haly. To je základní charakteristika utkání hanáckého derby, kde Přerov vyzval třetí tým extraligové tabulky z Prostějova. Byť postavení v ní hovořilo jasně ve prospěch hostů, domácí hráčky v této sezóně opakovaně prokazovaly, že dokáží hrát s úřadujícím mistrem vyrovnané bitvy. Vzpomeňme třeba hned na úvodní měření sil z října, kdy Prostějovačky rozhodly utkání až v pátém setu. Zajímavý zápas poté sehrály oba týmy v pohárovém zápase, které bylo rovněž velmi vyrovnané. To dnešní utkání ale ani jedno z výše zmíněných nekopírovalo. Prostějov byl lepší ve všech herních činnostech, Zubřice se nemohly opřít o svou tradičně silnou zbraň, kterou je servis, a poměrně hladce prohrály 0:3 na sety.
27.3.Kvalifikace U14 na MČRRedakce
28.3.3. kolo Českého poháru U – 18Libor Kubík