Archiv

V lednu 2019 vyšly tyto články:

27.1.Zubřice končí na 7. místě a postupují do play offKPO - PRE 3:1, 18.kolo | RedakceV posledním kole základní části extraligy se Královo Pole střetlo s Přerovem. Oba týmy už před zápasem věděly, že budou hrát nadstavbu v druhé skupině a každý bod se počítá, a proto v hale na Vodově svedly napínavý a pohledný souboj, ve kterém se z výhry 3:1 na sety radovaly domácí hráčky. Královu Poli tak po základní části patří v tabulce šesté místo, Přerov skončil o jednu příčku níž.
21.1.Stále se zlepšující výkon na body opět nestačil.PRE - LBV 1:3, 17.kolo | RedakceV pořadí čtvrtý volejbalový den na Kouničce uzavíralo utkání UNIQA extraligy žen, ve kterém proti sobě nastoupila družstva VK Brno a TJ Ostrava. V prvním utkání roku 2019 se oběma družstvům podařilo vybojovat tři důležité body. Ostrava se po výhře nad Frýdkem-Místkem odlepila ze dna tabulky a Brno stále ještě díky vítězství ve Šternberku živí naději na „první čtyřku“. Své postavení v tabulce si před koncem základní části chtěly upevnit oba týmy, ovšem vyhrát mohl pouze jeden.
18.1.Škoda koncovek. Dobře rozehrané sety děvčata neudržely.PRE - PRO 0:3, 16.kolo | RedakceUtkání po delší herní pauze bylo plné nepřesností. I když přerovské volejbalistky v každém setu vedly o čtyři až pět bodů, nedokázaly se vyvarovat sérií chyb a zejména v koncovkách setů ztrácely odvahu na důraznější zakončení. Nakonec hostům k výhře „pomohl“ domácí trenér Radim Vlček, jemuž hlavní rozhodčí Vachutka udělil za stavu 24:24 ve třetím setu červenou kartu za opakovanou kritiku, což znamenalo bod pro hosty a mečbol. Ten proměnily prostějovské ženy úspěšným blokem.