Archiv

V říjnu 2019 vyšly tyto články:

21.10.Špatný výkon proti F-M. Děvčata zůstala bez bodu.PRE - SFM 0:3, 7.kolo | RedakceZaslouženou porážku si připsaly domácí volejbalistky, když za celý zápas nedokázaly svůj výkon pozvednout na extraligovou úroveň. Snad jen Tinklová, hrající na postu univerzálky, vystoupila z šedi výkonů domácích hráček. Naproti tomu kapitánka hostů Šnellyová si s obranou dělala prakticky, co chtěla. A spolu s ostatními kolegyněmi dokráčela jasně za třemi body.
18.10.Po prvním setu přišel útlumOVV - PRE 3:1, 6.kolo | RedakceV 6. kole UNIQA volejbalové extraligy žen na sebe narazila družstva, kterým se minulou sobotu dařilo. Ostrava přivezla cenné body z Králova Pole a Přerov poprvé v sezóně vyhrál. Domácí Ostrava se zatím prezentuje velice dobrou formou a to, až na úlet v prvním setu, potvrdila i v dnešním duelu.
14.10.Konečně za 3 body.PRE - SST 3:1, 5.kolo | RedakceKonečně se věrní přerovští fanoušci dočkali prvního vítězství v extraligové sezóně. A bylo naprosto zasloužené, protože Přerovanky od začátku bojovaly, s výjimkou třetího setu, kdy odešly na příjmu. Vstup do čtvrté sady jim vyšel a soupeře už do vedení nepustily. Žlutou kartou byl v tomto dějství napomínán domácí kouč Vlček. Ale na cestě za premiérovou výhrou to přerovský celek nezastavilo.
11.10.Ani s KP bod nevyšel.KPO - PRE 3:1, 4.kolo | RedakceKP Brno ve čtvrteční dohrávce 1. kola zvítězilo poprvé v letošní sezóně za tři body, když porazilo doma Přerov 3:1. Tým Radima Vlčka si oproti tomu bude muset na svou první extraligovou výhru zatím ještě počkat.
9.10.Z Prostějova bez boduPRO - PRE 3:0, 3.kolo | RedakceProstějovské volejbalistky znova demonstrovaly své herní schopnosti. Ve 4. kole UNIQA extraligy ČR 2019/20 nedaly kromě jednoho dílčího zaváhání žádnou šanci přerovským ženám a na vlastní palubovce zase panovaly jednoznačným výsledkem. Odměna? Čtvrtý triumf sezóny + uhájené vedení v průběžném pořadí!
4.10.Po prvním setu přišel útlumPRE - PVK 1:3, 2.kolo | RedakceZačátek utkání byl posunutý o čtvrt hodiny, kvůli problémům pražského týmu s dopravou. To možná poznamenalo výkon hostujícího celku v prvním setu, který prohrál v napínavé koncovce. Od druhého setu už Olymp pevně třímal otěže utkání. Přerovanky odešly na příjmu a v zakončení akcí jim scházela odvaha a větší důraz. Naproti tomu Olymp rázně ukončoval výměny a dařilo se mu i v obraně.