Archiv

V říjnu 2020 vyšly tyto články:

6.10.Vyrovnaný boj s Olomoucí rozhodovaly koncovkyPRE - UPO 0:3, 4.kolo | RedakceVelmi vyrovnané utkání sehrály přerovské ženy v hanáckém derby s favorizovanou Olomoucí. Ovšem v koncovkách prvního a třetího setu jim chyběl větší klid. Jen v druhém dějství si Přerovanky „vybraly“ slabší chvilku, když od stavu 10:13 získaly jen čtyři body. Zajímavostí duelu bylo, že se domácímu kouči Vlčkovi nelíbil v prvních dvou sadách vždy 15. míč na kontě hostů. Nakonec si za protesty vysloužil žlutou kartu až v úvodu třetího setu, po změně verdiktu rozhodčích.
9.10.Žákyně si vedly výtečně v kvalifikaci krajského přeboruRedakceVolejbal Přerov se o víkendu ujal dvou kvalifikačních turnajů mladších i starších žákyň v krajském přeboru. A jako pořadatel si v Městské sportovní hale vedl na výbornou. Oba A týmy mladších i starších budou hrát v nejlepší skupině, kde se navíc objeví i béčko vyspělejší kategorie. V průběhu nedělního turnaje navíc přerovské volejbalistky převzaly čtyři medaile za minulou sezonu v kraji.
9.10.Mladší žačky ve finále MČR bojovaly s nervozitou, ale nezklamalyRedakce Odložené mistrovství republiky mladších žaček ve volejbalu se uskutečnilo o prodlouženém víkendu na konci září. Po dlouhé herní pauze přerovské naděje rozhodně herně nezklamaly. Bohužel už v základní skupině měly těžký los a utkaly se se silnými Kralupami a Hlincovkou. Nakonec obsadily 15. místo.
9.10.Ženy v Ostravě uhrály další setOVV - PRE 3:1, 5.kolo | Miloš MatulaV předehrávce 5. kola UNIQA volejbalové extraligy žen přivítala Ostrava družstvo Přerova. Domácí tým byl favoritem, protože hostující družstvo zatím ještě v letošním ročníku extraligy nebodovalo. Utkání se muselo hrát bez diváků vzhledem k opatření naší vlády a hlavně na Ostravankách se v úvodu zápasu absence tradičního kotle projevila, ale od druhého setu měly otěže utkání pevně v rukou.
14.10.Turnaj juniorek na pražském Olympu.RedakceNaše děvčata se v Praze utkala v kvalifikačním turnaji extraligy juniorek s týmy Prostějova, Olympu, Šternberka a Ostravy.