Archiv

V prosinci 2019 vyšly tyto články:

9.12.Po prvním setu proti PV přišel útlumPRE - PRO 1:3, 13.kolo | RedakcePřerovanky opět potvrdily, že jim ke spokojenosti chybí uhrát jeden set. Po zvládnuté koncovce první sady, kdy otáčely ze stavu 21:23 čtyřmi body, od druhého setu opět »zvolnily« a nechaly oslabeného soupeře rozehrát. Prokázaly sice bojovnost, když stahovaly ve třetím setu ze stavu 11:17 na 16:17, ale pak se znovu dostaly do útlumu, dílem dobrých prostějovských bloků. Ve čtvrtém dějství vedly 17:15, ale získaly pak už jen tři body a odešly poraženy.
9.12.Ze Šternberka 2 body.SST - PRE 3:2, 14.kolo | RedakcePřímým soubojem o únik z posledního místa tabulky byl duel 14. kola extraligy volejbalistek mezi domácím Sokolem Šternberk a týmem Přerova. Hostující Přerovanky měly před utkáním sedm bodů, poslední Sokolky jen o bodík méně. O dvě hodiny později se po veliké bitvě a výsledku 3:2 stav srovnal a oba celky jsou nyní s osmi body spolu s Frýdkem-Místkem srovnané na osmé až desáté příčce.