Archiv

V únoru 2019 vyšly tyto články:

11.2.Útok na 6. místo.KPO - PRE 0:3, 19.kolo | RedakceNadstavbovou část extraligy odstartovalo Královo Pole na domácí palubovce ve zbrusu nových dresech, štěstí jim ale proti Přerovu nepřinesly. Ze zaslouženého vítězství 0:3 na sety se totiž v Brně radoval v sobotu tým Radima Vlčka.
17.2.Zubřice dál drtí soupeřeOVV - PRE 0:3, 20.kolo | RedakceLetošní sezóna je pro domácí klub zatím špatná, ale pořád je šance ji napravit. S Přerovem se letos Ostrava utkala dvakrát a vždy vyhrál hostující celek, tak se to pokusily Ostravanky změnit. Herní projev byl nejlepší za poslední dobu, ale bodový zisk z toho nebyl, protože Přerov byl v koncovkách sebevědomější a důraznější.
22.2.KP Brno oplatilo porážku ze své palubovkyPRE - KPO 0:3, 21.kolo | RedakceV Přerově byla na programu předehrávka druhé nadstavbové skupiny UNIQA volejbalové extraligy žen 2018/19. Přerovanky s Brnem odehrály skvělý první set, ale v jeho koncovce byly šťastnější hráčky hostů. To pravděpodobně rozhodlo celé utkání. Domácí ženy se pak trápily zejména na servisu a ve třetím setu je navíc zradila i přihrávka. Rozjeté Brňanky se už nedaly zastavit a oplatily jim stejnou měrou porážky z vlastního hřiště.
24.2."Zajda" táhla Zubřice ke třem bodůmPRE - BRV 3:0, 22.kolo | RedakceObrovská bojovnost zdobila domácí tým po celé utkání. Přestože v prvních dvou setech přerovské hráčky vždy prohrávaly mnohabodovým rozdílem, nevzdaly se a otočily ve svůj prospěch i ztrátu devíti bodů v druhé sadě. Velkou měrou k tomu přispěl i výkon zkušené nahrávačky Petry Zajícové. Ve třetím setu už přerovský celek dominoval a proměnil Ariannou Person mečbol v tříbodové vítězství.