ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V září 2020 vyšly tyto články:

27.9.Přerovanky získaly první set, na body ale nedosáhlyPRO - PRE 3:1, 3.kolo | Marek SonnevendPěknými momenty, ale především spoustou zaváhání se vyznačovalo hanácké derby ve 3. kole UNIQA extraligy žen ČR 2020/21. Volejbalistky VK Prostějov se chvílemi hodně trápily a navíc musely otáčet nepříznivý průběh, což se jim proti místy velice vzdorujícímu Přerovu nakonec povedlo, na konto si připsaly očekávanou tříbodovou výhru. Ovšem po ne moc přesvědčivém výkonu.
25.9.Brňanky nás zaskočily a nepustily k naší hřePRE - KPO 0:3, 2.kolo | RedakceDo přerovské sestavy se vrátila uzdravená kapitánka Kotlabová, avšak na herním projevu se to nějak výrazně neprojevilo. Brněnský tým táhla v úvodu Šunderlíková, která získala šest z devíti prvních bodů. Domácím volejbalistkám se moc nedařilo na servisu, kde vyprodukovaly velké množství chyb a také s přihrávkou si zrovna netykaly. Domácí kouč se snažil míchat se sestavou, jenže ke změně obrazu utkání to moc nepomohlo. Královo Pole se odvezlo tři body za pohodovou výhru.
21.9.Hráčky ročníku 2007 postoupily na Mistrovství ČRRedakceV uplynulých dvou víkendech byly do začínající sezóny naplno zapojeny i nejmladší hráčky Volejbalu Přerov.
21.9.Sice bez bodu, ale herně máme do budoucna na čem stavět. PRE - LBV 0:3, 1.kolo | RedakceDlouhé čekání na restart volejbalové extraligy žen ukončilo úvodní kolo nového ročníku. Domácí tým Přerova do něj vkročil v totálně změněném složení, a při své premiéře podal sympatický výkon. Přestože se v průběhu souboje s jedním z favoritů celé soutěže, libereckou Duklou, dostal jen k jednomu setbolu, má do budoucna na čem stavět. Nezvládnutá koncovka velmi vyrovnaného druhého dějství však mladý celek poznamenala a hostující celek si odvezl tři body za výhru ve třech setech.
16.9.Přijďte hrát volejbalRedakce
16.9.První extraligový zápas žen je tadyRedakceSobota 19.09.2020 v 18:00 v Městské sportovní hale přivítáme Duklu Liberec.