Aktuální zprávy

Zubřice v Nitře

V pátek a sobotu 17.-18. září se Zubřice účastnily turnaje v Nitře. První zápas s Trnavou byl většinu času v naší režii. Dařilo se nám na jak na servisu, tak i na přihrávce a v poli, a vyhráli jsme hladce 3:0. Druhý zápas jsme nastoupili proti maďarskému týmu Kapošvár. Do zápasu jsme vstoupili s nervozitou a respektem a to se odrazilo na našem výkonu. Lépe jsme začali hrát až v půlce druhého setu, ale ani to na tento tým nestačilo. Tým z Maďarska zaslouženě vyhrál ve třech setech, když zvládl koncovky druhé a třetí sady. V sobotu jsme odehráli další dvě utkaní proti družstvům z Bratislavy a Nitry, obě jsme prohráli 1:3. Předvedená hra byla v křivkách, chvílemi dobré, chvílemi špatné. Všechny sety s Bratislavou byly velmi vyrovnané. S Nitrou jsme zvládli vyhrát koncovku 30:28 první set, pak už se ukázala naplno kvalita soupeře a náš tým byl hodně unavený, protože kvůli absencím a zranění jsme hráli v hodně úzkém kádru. Turnaj účel splnil. Poměřili jsme se s kvalitními soupeři a ukázalo nám to další věci do budoucna. Nejlepší hráčkou Přerova bylo zaslouženě vyhlášeno libero Adriana Kulová. Velká škoda, že ani do jednoho utkání nezasáhla Brianna Gardner, která má zdravotní problémy a chyběla smečařka Hůsková a nahrávačka Míša Zatloukalová. V dobrém světle se předvedla nejmladší Klára Šrámková.

•  autor: Petra Zajícová
    autor: Petra Zajícová
  •  autor: trenér
    autor: trenér