ŽIJEME VOLEJBALEM!
Články mládež

Kadetky zvítězily v Ostravě

Extraliga kadetek

dalším kole extraligy zajížděly naše kadetky na horkou půdu do Ostravy. Pro oba týmy byly zápasy hodně důležité vzhledem na další vývoj v tabulce. Přerovská děvčata však předvedla v obou zápasech velice kvalitní výkon a celkem jednoznačně svého soupeře, posíleného o hráčky z extraligy juniorek i žen, přehrála. Kromě výpadku v koncovce třetího setu za stavu 2:0 na sety, kdy si holky nechaly vzít vedení 17:12 a set doslova svému soupeři odevzdaly, podávaly soustředěný a bojovný výkon s mnoha pohlednými volejbalovými akcemi. Zaslouženě si z Ostravy odvezly 6 velice důležitých bodů za výhry 3:1 a 3:0 a v tabulce si tak udržely 4. místo se ztrátou jednoho bodu na místo 3. místo a pronásledovatelům ze spodních míst tabulky tak odskočily již na 7 bodů.