ŽIJEME VOLEJBALEM!
Starší žákyně

Druhé kolo Krajského přeboru U18

Ve druhém kole krajského přeboru zajížděly přerovské starší žákyně do Šumperkem, kde s tamní rezervou odešly dvakrát poraženy. Potěšujícím byl jejich postupně se zlepšující výkon.

Cesta k dvojzápasu nezačala nejlépe. jedna z hráček zaspala, ale problém byl hlavně na straně Českých drah. Zpožděný rychlík do Olomouce byl na konec zrušen bez náhrady a autobus, který supluje trasu do Brodku, nepřijel vůbec. Takže se nakonec odjíždělo až s hodinovým zpožděním a do Šumperku jsme dorazili až v 10 hodin, kdy měl souboj s béčkem začínat.

Peripetie s dopravou se podepsaly na výkonu děvčat a v prvním duelu se do hry moc nedostaly. Odveta, která začala v pravé poledne, už byla o něčem jiném. Děvčata se zlepšila ve všech činnostech a nezměnilo se to ani při značném míchání se sestavou, když se v každém setu vyměnila hned čtveřice hráček.

Dvě prohry sice mohou mrzet, ale je třeba si uvědomit, že pro osm z deseti hráček to byla premiéra proti soupeřkám této věkové kategorie.

Nyní o víkendu odstartují naše žákyně svoji pouť novým ročníkem Českého poháru. Kvalifikační turnaj se hraje v sobotu a v neděli v Bílovci . 

Fotogalerie

Zobrazit:
 

Sezóna 2022/2023 - posledních 50 fotografií

TIP: kliknutím na náhled, zobrazíte fotografii ve větší velikosti.
K sezóně 2022/2023 nejsou k dispozici žádné fotografie.