Juniorky A

ÚSPĚŠNÝ VÍKEND JUNIOREK

Na další extraligový turnaj jsme zavítaly do Lanškrouna. Věděly jsme, že chceme zvítězit ve všech utkáních, a také se nám to podařilo. Třemi skalpy jsme si zajistily postup do druhé skupiny.

ŠTERNBERK – PŘEROV 1:3 (-20,-19,20,-18)

Zápas se předehrával už v pátek 9.12. na palubovce Šternberka. Toto utkání mělo být pro nás jednoduché, ale bohužel jsme dělaly spoustu nevynucených chyb. Nejhorší výkon jsme podaly ve 3. setu, kdy jsme prohrávaly 16:2, jelikož nám odešla přihrávka a útok.

PŘEROV – STŘEŠOVICE 3:0 (12,12,17)

Z tohoto utkání jsme měly velké obavy, jelikož v předešlém vzájemném duelu jsme dokázaly zvítězit až v 5. setu, ale naštěstí pro nás nebyl soupeř v takové formě, aby nám mohl vzdorovat. Nejlepší výkon našeho týmu za celý turnaj.

LANŠKROUN – PŘEROV 1:3 (21,-13,-15,-20)

Nekoncentrovaný začátek našeho týmu a více chyb na podání byl důvodem prohraného prvního setu. Naštěstí pro nás začal soupeř dělat chyby jak na podání tak v útoku, a my se vrátily zpět k dobrému výkonu, který jsme předváděly se Střešovicemi.

Další kolo extraligového turnaje U20 se bude odehrávat ve dnech 7. – 8.1.2023 v Českých Budějovicích, kde nás čekají týmy Frýdek – Místek, KP Brno a domácí tým České Budějovice.