ŽIJEME VOLEJBALEM!
Mladší žákyně

U14 skončily v Krajském přeboru na třetím místě

V neděli 2. dubna se v prostějovské hale odehrálo poslední kolo Krajského přeboru U14. Do posledního kola nebyla jasná konečná umístění, proto bylo o co bojovat.

Skupina A se během sezóny pohybovala mezi první a druhou výkonnostní skupinou, až v posledních čtyřech kolem se uhnízdila v první skupině. Tam ji porážely pouze týmy z Olomouce, ale i tato utkání nebyla úplně jednoznačná.

V posledním kole uhrála pouze jedno vítězství, ale byl vidět velký posun ve všech herních činnostech. Největším nedostatkem byly série chyb na příjmech. Jinak hru zdobily výborné zákroky v poli, útočné akce a občasné překvapení soupeře chytrou hrou.

Skupina B se pohybovala celou sezónu mezi druhou a třetí výkonnostní skupinou, kde ve třetí skupině neprohrála, ale v druhé se neudržela. 

V posledním kole bohužel nehrála ani set, ale i v této skupině byl vidět obrovský pokrok. Nebylo vidět tolik útočných akcí, ale ke konci sezóny se vyskytovaly čím dál tím častěji.

Do Krajského přeboru se zapojily všechny hráčky z tréninkové skupiny U14, které se pravidelně střídaly. Konečné třetí a deváté místo je určitě oceněním práce děvčat a těšíme se na to, co nám předvedou v dalších sezónách.

Fotogalerie

Zobrazit:
 

Sezóna 2022/2023 - posledních 50 fotografií

TIP: kliknutím na náhled, zobrazíte fotografii ve větší velikosti.
  •  autor: Petra Zajícová
    autor: Petra Zajícová
  •  autor: Petra Zajícová
    autor: Petra Zajícová