Kadetky

Finále extraligy U18 v Přerově

Velkým svátkem a reklamou na volejbal se ve dnech 28.4.-1.5.2023 stal finálový turnaj

extraligy kategorie U 18, kterým Český volejbalový svaz pověřil náš klub. Šťastnými

účastníky finálového turnaje byly tyto týmy VK Dukla Liberec, TJ Lokomotiva Plzeň, TJ

Kralupy, TJ Ostrava, PVK Olymp Praha, TJ Jiskra Havlíčkův Brod, VK Královo Pole a VK

České Budějovice. Utkání základních skupin se hrály v Městské sportovní hale a ve sportovní

hale ISŠT. Semifinálové a finálové zápasy se již odehrály pouze na Městské sportovní hale.

Atmosféra během všech dnů byla jedinečná a neopakovatelná. Bylo k vidění spoustu

nádherných volejbalových okamžiků, které vždy hlasitě ocenily diváci na tribunách.

Vítězem extraligy U18 dívek 2022/2023 se nakonec stal tým VK Dukly Liberec. Druhé místo

získal tým TJ Ostrava a na třetím místě skončil tým PVK Olymp Praha. Všem gratulujeme!

Závěrečné vyhlášení výsledků turnaje a vyhlášení nejlepších hráček proběhlo za účasti

místopředsedy ČVS pana Miroslava Přikryla, primátora města Přerova pana Petra Vrány,

předsedy klubu Volejbal Přerov pana Ondřeje Friedla a vedoucího Národního volejbalového

centra v Kladně pana Jana Václavíka.

Příprava, organizace a samotný průběh této prestižní akce byly velmi náročné a já velmi

děkuji všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu tohoto turnaje. Děkuji městu Přerovu, že

dlouhodobě podporují činnost našeho klubu, včetně této významné akce. Velmi mne potěšily

pozitivní reakce všech účastníků, což nám dodá nezbytnou energii do další naší práce. Naším

cílem je propagovat volejbal v našem městě a věřím, že tato významná akce k tomu rozhodně