Aktuální zprávy

Ženy v další  přípravě vítězně

Ženy intenzivně pokračují v přípravě a v rámci ní absolvovaly dvojzápas s již známým týmem

z Rakouska SG VB Sokol Post Vídeň. V pátek 22.9.2023 v 18,30 začalo první utkání, které

přišlo shlédnout několik desítek diváků, kteří vytvořili skvělou sportovní atmosféru. Nakonec

to byl dramatický a zajímavý pětisetový zápas. Náš tým zvítězil 3:2 ( 25:18, 26:24, 23:25,

20:25, 15:8 ). Gratulujeme ! A zde je hodnocení trenére Radima Vlčka , který byl s některými

pasážemi hry spokojen. „Předváděly jsme rychlý a kombinační volejbal, nespokojen jsem byl

ve 4.setu, kdy jsme za stavu 18:11 přestaly hrát a soupeř otočil vývoj setu na 25:20. To se

nám nesmí stávat. Pozitivem je, že jsme již pátý set měly pod kontrolou a dotáhly zápas do

vítězného konce.

V sobotu 23.9.2023 v 10,00 proběhlo druhé utkání s rakouským soupeřem. Náš tým zvítězil

3:1 ( 25:19, 22:25, 25:17, 25:20 ). Trenér Radim Vlček vyzkoušel jiné varianty sestavy. Dle

jeho slov je rád, že jsme až na druhý set udrželi vysokou laťku naší hry. Je velmi rád, že

k nám tým z Vídně přijel, spokojenost byla oboustranná. Všechny naše fanoušky srdečně zve

na další přátelská utkání, která se odehrají v pátek 29.9. a v sobotu 30.9.2023 vždy od 18,00.

Našimi soupeři budou tentokrát týmy z Polska, Nysa a Varšava.