ŽIJEME VOLEJBALEM!
Juniorky A

Kvalifikační turnaj našim juniorkám U22 nevyšel

V neděli 15. září v brzkých ranních hodinách se naše juniorky U22 vydaly na kvalifikační

turnaj do Jablonce nad Nisou, který se jim bohužel nevydařil podle jejich představ. V prvním

utkání nastoupily proti Plzni, která byla oslabena oproti loňskému týmu, a kterou naše hráčky

měly porazit se ziskem 3 bodů, ale bohužel soupeř byl hladovější po výhře, chtěl nám ukázat,

že letos je na náš tým oproti loňskému roku dobře připraven a zaslouženě vyhrál 3:2.

Ve druhém utkání proti našim hráčkám nastoupil úřadující mistr z loňské sezony Dukla

Liberec. V tomto utkání mohly naše hráčky jen překvapit či se snažit dosáhnout vyrovnaného

výsledku, ale bohužel se tak nestalo a soupeř nás jednoznačně přehrál výsledkem 3:0.

Hodnocení trenér Lena Oborná:

Zápas s Plzní jsme měly vyhrát. Nepočítalo se vůbec s tím, že by to mělo dopadnout jinak,

jelikož jsme byly v sestavě, která je vždy porazila, ale bohužel do prvního setu jsme vstoupily

laxně, kdy si soupeř s námi dělal co chtěl. Druhý a třetí set jsme to byly už zase my, kdy jsme

soupeře přehrály, ale pak nám asi došly síly a myslely si, že to půjde samo, a to nás stálo 3

body. Proti Liberci se holky svým způsobem snažily, ale na tohoto soupeře máme ještě

daleko. V tomto zápase dostaly příležitost nové a mladé hráčky, které do konce loňské sezóny

působily v kadetkách, a které nedostávaly tolik prostoru. Je to pro ně příprava na svoji

kategorii U20, kde budou tvořit základ týmu. Čeká je hodně práce, jelikož jsou u nich vidět

nedostatky ve všech herních činnostech, ale bude záležet zejména na nich, jak budou chtít na