Juniorky A

Premiéra před domácím publikem

V neděli 29.9. měly naše juniorky premiéru před domácím publikem, kdy přivítaly tým KP Brno, který si nakonec odvezl 2 vítězství po výhrách 3:1 a 3:0. Vstup do začátku prvních setů se našim juniorkám opět moc nevydařil, nejlépe se jim vydařil 3. set v prvním utkání, když si na začátku udělaly náskok díky podání Laury Lajzové, který nakonec vyhrály. Ve druhém utkání měly nejblíže k vítězství ve 2. setu, kdy vedly 23:20, ale bohužel soupeř byl v koncovce silnější a vyhrál tento set 27:25 a následně i celý zápas. Třetí kolo se bude odehrávat v neděli 6.10., kdy naše juniorky zamíří do Ostravy.

Hodnocení trenér Lena Oborná:

Přestože jsme prohráli, tak holky kromě 1. setů hrály o něco lépe než před týdnem v Lanškrouně. Kdyby takto hrály právě minulý víkend, tak věřím, že bychom nějaký bod do tabulky připsali. Bohužel nám stále chybí úderná síla, kdy nejsme schopny bodovat, nedokážeme uhrávat těžké míče a v poli jsme pořád rozlítané nebo si dáváme přednost. Když se nám zadaří, tak máme kvalitní servis, ale k tomu právě musíme přidat i další činnosti.