Juniorky A

Juniorky U20 opět bez zisku bodů

V neděli 6.10. naše juniorky U20 vyrazily do Ostravy, kde se měly pokusit urvat první body

do tabulky. První utkání bylo jednoznačně pro soupeře, kde našim hráčkám vůbec nic

nevycházelo. Do druhého utkání vstoupily o něco lépe, ovšem přes těsně prohrané koncovky

v prvním setu (25:23) a ve druhém setu (25:23) se na lepší výsledek nezmohly. Ostrava si tak

do tabulky připsala plných 6 bodů. Příštím soupeřem bude TJ Sokol Frýdek-Místek, kam naše

juniorky zamíří v neděli 13.10.

Hodnocení trenér Lena Oborná:

K prvnímu utkání není co dodat, byl to žalostný výkon. Druhé utkání už z naší strany

vypadalo o něco lépe, ale bohužel jsme nezvládli koncovky prvního a druhého setu, kdy jsme

udělali zbytečné chyby na podání a útoku. Bohužel celkově nám pořád chybí úderná síla, a

bez útoku se bohužel vyhrát nedá. Pokud si hráčky neuvědomí, že dosavadní výkon a projev

na hřišti je nedostačující, bude nás to stát celou sezonu.

Sestava: Hrnková, Staňková, Komínková, Lajzová, Pecháčková, Moskalová, Židlíková,