Kadetky

Finále Českého poháru U18

Uplynulý víkend byl v přerovské MH ve znamení finále ČP U 18 žen.

Finále se účastnilo 20 týmů rozdělených, na základě výsledků z předchozích kol, do tří výkonnostních skupin.

Domácí výběr startovavší ve skupině první, dosáhl v turnaji těchto výsledků:

Volejbal Přerov – SK školy ZŠ Mikulova Praha B 2:0

V prvním setu hladce odehrané setkání se v tom následujícím poněkud zatrhlo, i když závěrečný rezultát byl poměrně jednoznačný.

Volejbal Přerov – TJ Sokol Pardubice 2:1

Po vyhraném prvním setu se dostavilo, bohužel již téměř tradiční sebeuspokojení, takže utkání se rozhodovalo až ve třetím setu, který však naše hráčky poměrně snadno zvládly.

Volejbal Přerov – VK Lanškroun 0:2

V prvním setu naši dívkám ještě svitla naděje na úspěch, když jsme stáhli vedení soupeře z 23:16 na 23:23, v koncovce byl však přesnější Lanškroun. I druhý set byl herně poměrně vyrovnaný, soupeř však projevil větší touhu po triumfu.

Volejbal Přerov – SK školy ZŠ Mikulova Praha A 2:1

Tradičně vyrovnaný zápas s extraligovým soupeřem, ve kterém povedené výměny střídaly

těžko pochopitelné oboustranné chyby. Ve třetím setu se po výsledku 16:14 radovala přerovská děvčata.

Volejbal Přerov – TJ Slavia Hradec Králové 2:1

Velmi pěkný, dramatický zápas, ve kterém plály vášně na hřišti i mimo ně. Vyhraný tie – break poměrem 15:13 pak přisoudil výhru našim hráčkám.

Volejbal Přerov – VSK Český Krumlov 2:0

A opět tradiční schéma – hladce vyhraný první set a nezměrné trápení způsobené vlastní nedůsledností v setu druhém.