ŽIJEME VOLEJBALEM!
Aktuální zprávy

Slovo předsedy

Vážení volejbaloví přátelé !

Dovolte mi, abych se na úvod krátce představil. Jmenuji se Ondřej Friedl a byl jsem zvolen novým předsedou našeho klubu. Je mi 47 let, víc jak 20 let pracuji ve školství a mám dvě děti, dceru Nikol a syna Ondřeje. Dcera Nikol reprezentuje Volejbal Přerov již od přípravky a v současné době hraje za tým juniorek A. Závodně hraje i beachvolejbal.

Dalšími členy výboru byli zvoleni paní Eva Jehlářová, pan Vladimír Tabara, Radek Židlík a Robert Pavlíček.

Srdečně Vás všechny vítám v nové volejbalové sezóně 2022/2023. Letní soustředění jednotlivých týmů máme již za sebou a nyní již probíhají přípravné turnaje pro jednotlivé věkové kategorie. Za všechny bych zmínil jeden z největších turnajů v České republice, který proběhl minulý víkend na naší hale, a tím byl již 32.ročník Velké ceny Přerova juniorek a kadetek. V silné konkurenci 24 týmů naše město výborně reprezentovaly především juniorky A, které získaly bronzové medaile.

Obrovské DĚKUJI patří všem partnerům, kteří nás v minulé sezóně podporovali a pevně věřím, že nám zůstanou věrni i v nové sezóně. Také doufám, že najdeme další partnery , kteří podpoří jediný týmový ženský extraligový sport v Přerově. Volejbal má v našem městě historicky své pevné místo, a tak v příštím roce oslavíme 100 let volejbalu v Přerově. Když se ohlédnu zpět, tak se rozhodně nemáme za co stydět. Věnujeme se dětem od přípravky až po extraligu žen a již několik desítek let držíme extraligovou příslušnost v kategorii kadetek, juniorek a žen. A to vše díky poctivé a obětavé práci trenérů, srdcařů. Děkuji Vám ! Nesmím také zapomenout poděkovat všem fanouškům za vytváření nádherné atmosféry na zápasech a rodičům, kteří nám dali svou důvěru a podporují své děti v jejich sportovní činnosti. Volejbal je technicky velmi náročný, ale úžasný sport. Mohl bych zde jako pedagog vyjmenovávat všechny benefity, které dětem přináší např. zdravotní, sociální, výchovný atd., ale tím nejhlavnějším je přece radost z pohybu, radost ze hry.

Co říci na závěr ? Vzhledem k celosvětové ekonomické krizi nás čeká nelehké období. Naším cílem je přesto udržet volejbal pro další generace v Přerově a zlepšovat dobré jméno našeho klubu, který hrdě reprezentuje naše město nejen na domácí, ale díky našim odchovankyním i na mezinárodní úrovni. Přeji našemu volejbalu důstojnou podporu ze strany veřejného sektoru, především ženské extralize, která potřebuje zásadní impuls k tomu, aby se zvýšila konkurenceschopnost našeho týmu. Zároveň se těším na osobní setkání s Vámi, na plné haly fanoušků, úsměvy spokojených dětí a rodičů a hlavně na jedinečné volejbalové okamžiky. 

Fotogalerie

Zobrazit:
 

Sezóna 2022/2023 - posledních 50 fotografií

TIP: kliknutím na náhled, zobrazíte fotografii ve větší velikosti.
K sezóně 2022/2023 nejsou k dispozici žádné fotografie.