0:313:25, 16:25, 18:25
Královo Pole Královo Pole
Volejbal Přerov: Baláková, Dlouhá, McClellan, Semerádová, Šádková, Zatloukalová M., libero: Kulová, střídaly: Köhlerová, Daňková, Šrámková
Královo Pole: Bukovská, Hrusecka, Jelínková, Judlová, Moreno, Sweet, libero: Digrinová, Šmardová, střídaly: Koulisiani, Kuníková, Pavlicová, Veselá

Začátek utkání začal vyrovnaně, ale Brno začalo tlačit na podání a Přerov hodně chyboval na přihrávce. Což vedlo k rychlému vítězství Brna 25:13.

V druhém setu začalo Brno vézt od začátku a pokračovala špatná hra Přerova na příjmu. I přes bodovou šňůru ke konci setu se Přerovu nepovedlo dotáhnout náskok ze začátku setu a prohrál 16:25.

Třetí set začal opět rychlým vedením Brna. Přerov sice bojoval, ale více bodů za sebou se mu povedlo dát až v koncovce, kdy stáhl náskok na tři body. Chybami v závěru se hráčky Přerova bohužel o drama připravily a prohrály 18:23 a tím celé utkání 0:3.

Domácí:

Michaela Zatloukalová (kapitánka Volejbal Přerov): „I když to podle výsledku nevypadá, hrály jsme bojovný volejbal, bojovaly jsme o každý míč, ale byla znatelná výšková převaha soupeře. Která se projevila na jejich hře. Přehrály nás kvalitním blokem a kvalitním servisem.“

Radim Vlček (trenér Volejbal Přerov): „Jsem rád, že se nám povedlo odehrát utkání v mikulovské hale a že přišli lidi. My jsme se snažili bojovat, ale na získání setu proti favoritu utkání to nestačilo. Děkuji hráčkám, že po celou dobu utkání bojovaly.

Hosté:

Daniela Digrinová (kapitánka VK Královo Pole): „Mám velkou radost z dnešního vítězství, jsem moc ráda, že se do zápasu zapojily téměř všechny hráčky našeho týmu, a jsem ráda, že se do Mikulova dostavilo tolik lidí zafandit.“

Richard Wiesner (trenér VK Královo Pole): „Jsme rádi, že se nám podařilo v krásném prostředí mikulovské haly, která normálně hostí národní týmy, prezentovat ženský volejbal způsobem, který se divákům líbí. My jsme rádi, že se nám podařilo sehrát utkání, kdy jsme odehráli tři sety, ale soupeř předváděl sympatický výkon, takže to pro nás nebyla úplně jednoduchá záležitost.