ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V březnu 2019 vyšly tyto články:

7.3.Přerov po výhře nad Ostravou poskočil na šesté místoPRE - OVV 3:0, 23.kolo | RedakceDohrávku předposledního kola nadstavbové části Přerovanky zvládly a připsaly si zaslouženě „povinné“ vítězství ve třech setech, přestože soupeřkám z Ostravy patřily úvody všech setů. Naštěstí nepříznivý stav z úvodu zápasu (0:5 a 3:9) domácí hráčky neznervóznil a trpělivě umazávaly náskok. Vyhraná úvodní sada je uklidnila a nepřipustily hosty ani jednou k setbolu, přestože v druhém setu k tomu nebylo daleko. Třetí dějství už bylo jednoznačné a Přerov se díky tomu posunul na šesté místo v tabulce.
7.3.1. turnaj v barevném minivolejbalu v PřerověRedakceVe středu 27.2.2019 se v Městské sportovní hale uskutečnil historicky první turnaj v barevném minivolejbalu v Přerově. Byl koncipován jako turnaj pro ty nejmenší děti z 1.stupně základních škol.
10.3.Zubřice končí na skvělém 6. místě pře play offBRV - PRE 3:2, 24.kolo | RedakceV posledním zápase nadstavbové části UNIQA extraligy žen hostily domácí volejbalistky protihráčky z Přerova. Šelmy již měly páté místo v tabulce jisté, ale i tak chtěly vyhrát a vrátit tak hostujícím porážku z přerovské palubovky. Zubřice naopak ještě hrály o upevnění šestého místa, a tak byl očekáván boj o každý bod.
12.3.Pojeďte s námi do Prostějova na play off.RedakceV sobotu 16.03 v 15:00 začne v Prostějově play off našich Zubřic s Agelkami. Buďte při tom, jedeme autobusem.
17.3.Prostějov vede 1:0 na zápasy. Odveta ve středu v 18:00 doma.PRO - PRE 3:1, 25.kolo | RedakceVyřazovací část UNIQA extraligy žen ČR 2018/19 přináší ve svém prvním kole hanácké derby Prostějov versus Přerov. Čtvrtfinálovou sérii mezi těmito dvěma územně blízkými sousedy otevřel úvodní vzájemný mač v hale Sportcentra DDM, kde volejbalistky VK měly většinu času o něco navrch a dospěly k očekávanému vítězství.
21.3.Přerovské volejbalistky se po šesti letech radují z výhry nad Prostějovem. Stav série 1:1PRE - PRO 3:0, 26.kolo | RedakcePřerovanky zvládly utkání na výbornou a připsaly si po šesti letech zaslouženě vítězství nad favorizovaným Prostějovem. Každá hráčka odváděla na hřišti obrovské penzum „práce“ a odměnou jim byla výhra ve třech setech. Navíc ve třetí sadě v koncovce obracely ze stavu 20:22. Patrně rozhodujícím faktorem byl kvalitní servis a z toho pramenily útoky hostů do připravené obrany na síti.
21.3.Lucka, nebo Míša? Kořením hanácké bitvy je souboj sester Zatloukalových RedakceNejen šokující jednoznačná výhra Přerova ve druhém utkání dělá čtvrtfinálovou sérii mezi Zubřicemi a volejbalistkami Prostějova pikantní.
24.3.Prostějov se na druhý bod v sérii pěkně nadřel, udolal Zubřice až ve zkrácené hře. Stav série 2:1PRO - PRE 3:2, 27.kolo | RedakceV ohromné pětisetové drama se změnilo třetí utkání čtvrtfinálové série UNIQA extraligy žen ČR 2018/19 mezi volejbalistkami Prostějova a nedalekého Přerova. Duel plný zvratů ovlivnil zdravotní výpadek tahounky VK Horké v nástupu do druhé sady, ale její kolegyně to nakonec zvládly i bez ní. Sice s pořádně odřenýma ušima, neboť na sklonku rozhodujícího tiebreaku neproměnily pět mečbolů za sebou! Ten šestý však vzápětí už ano a nejtěsnějším poměrem tak šly do zápasového vedení 2:1.
28.3.Nádherná bitva se smolným koncem. Zubřice budou bojovat o 5 místo.PRE - PRO 2:3, 28.kolo | RedakceNádherná volejbalová bitva byla k vidění v Městské sportovní hale v Přerově. Pětisetové drama nabídlo před rekordní diváckou návštěvou skvělou podívanou. Ačkoli Přerovanky vedly nejprve 2:1 na sety a v tie-breaku 13:8, na výhru jim to nestačilo. Zkušená Toufarová na servisu v koncovce zápasu neudělala chybu, favorizovaný Prostějov šňůrou sedmi bodů výsledek otočil a slaví postup do semifinále. A to i přesto, že se musel obejít bez své největší útočné síly kapitánky Heleny Horké. Pro domácí celek to je velká škoda, protože pátý zápas by mu určitě slušel.
29.3.Opora Zubřic Měrková: Neskutečná atmosféra, tohle Přerov ještě neviděl RedakceOdehrály výborné čtvrtfinále. Po šesti letech během něj porazily mistrovský Prostějov, co víc, chybělo minimum a z šokujícího postupu do semifinále by se radovaly na úkor velkého favorita.
29.3.Úžasná bitva končí. Zubřice padly v tie-breaku, fandila jim plná hala RedakceDalší reklama na ženský volejbal, další pětisetové drama v play-off. Přerovské volejbalistky byly za stavu 13:8 v tie-breaku dva míče od srovnání stavu čtvrtfinálové série s Prostějovem na 2:2.