ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V září 2018 vyšly tyto články:

29.9.Příprava před sezónouRedakcePoslední domácí přátelské utkání před ostrým startem extraligy mají za sebou volejbalistky Přerova. Velice povedenou přípravu zakončily včerejším dvojzápasem s Libercem. V dopoledním střetnutí Duklu přehrály 3:1 na sety, odpoledne už však se stejným soupeřem neuhrály ani sadu. Přesto mohou jít do nového ročníku nejvyšší soutěže ve velmi dobrém rozpoložení.
18.9.Forma Zubřic roste! Přerov ovládl turnaj v Nitře RedakceDalší solidní výsledek zaznamenaly volejbalistky Přerova během přípravného období před startem nového ročníku extraligy.
4.9.Začíná nová sezóna 2018/2019RedakcePoslední pohled na plakát z loňské sezóny a teď už začínáme novou. Budeme Vás na našem webu, FB a Instagramu informovat o tom, co děláme, jak trénujeme, hrajeme. Děkujeme všech stávajícím i budoucím partnerům za podporu. Hurá do nové sezóny
4.9.Velká cena Přerova juniorek 2018​RedakceO minulém víkendu proběhl v Přerově 28. ročník největšího juniorského turnaje v ČR Velká cena Přerova juniorek.
4.9.Přijďte hrát volejbal!!!Redakce