ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V září 2018 vyšly tyto články:

4.9.Začíná nová sezóna 2018/2019RedakcePoslední pohled na plakát z loňské sezóny a teď už začínáme novou. Budeme Vás na našem webu, FB a Instagramu informovat o tom, co děláme, jak trénujeme, hrajeme. Děkujeme všech stávajícím i budoucím partnerům za podporu. Hurá do nové sezóny
4.9.Velká cena Přerova juniorek 2018​RedakceO minulém víkendu proběhl v Přerově 28. ročník největšího juniorského turnaje v ČR Velká cena Přerova juniorek.
4.9.Přijďte hrát volejbal!!!Redakce
18.9.Forma Zubřic roste! Přerov ovládl turnaj v Nitře RedakceDalší solidní výsledek zaznamenaly volejbalistky Přerova během přípravného období před startem nového ročníku extraligy.
29.9.Příprava před sezónouRedakcePoslední domácí přátelské utkání před ostrým startem extraligy mají za sebou volejbalistky Přerova. Velice povedenou přípravu zakončily včerejším dvojzápasem s Libercem. V dopoledním střetnutí Duklu přehrály 3:1 na sety, odpoledne už však se stejným soupeřem neuhrály ani sadu. Přesto mohou jít do nového ročníku nejvyšší soutěže ve velmi dobrém rozpoložení.