ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V září 2021 vyšly tyto články:

2.9.Nábor 2021Redakce
6.9.Velkou cenu Přerova vyhrál LanškrounRedakce
10.9.L+L soustředění kadetek a starších žákyňRedakce
10.9.Přípravné utkání žen s Šelmami se zahraničními divákyRedakce
20.9.Memoriál Jiřího LakoméhoRedakce
20.9.Zubřice v NitřeRedakce
23.9.Křišťálová váza 2021, OstravaOndřej Friedl
23.9.Pátou příčkou zahájily starší žačky v kvalifikaci Český pohárStanislav Šmidák
24.9.Přinášíme rozpis domácích zápasů do konce rokuRedakceZítra začíná extraliga. Pro naše děvčata v Liberci. Ale už se těšíme až vás přivítáme na domácích zápasech.
25.9.České dráhy - partner volejbalistek pro letošní sezónu ELŽRedakceČeské dráhy - partner volejbalistek pro letošní sezónu ELŽ. Pro novou sezónu mají naše extraligové volejbalistky nového partnera - České dráhy. Věříme, že pro oba partnery bude spolupráce zajímavá a přínosná. Díky.
26.9.Na úvod děvčata potrápila mistraLBV - PRE 3:0, 1.kolo | RedakceVK Dukla Liberec v první letošním kole UNUQA extraligy žen přivítal Volejbal Přerov. Dukla jako obhájce mistrovského titulu a čerstvý vítěz Superpoháru byla pro dnešní utkání velkým favoritem. Přerov v loňském ročníku v základní části získal pouze sedm bodů, ale nebudeme raději předbíhat. Přerov citelně posílil svůj tým, včetně dvou Američanek a jedné hráčky z Kanady. Dukla dnešní utkání nepodcenila a od úvodních míčů naznačovala, že bude chtít hrát opět o příčky nejvyšší. Ale ani děvčata z Přerova nehrála zakřiknutě a v prvním setu se rozhodovalo až v dramatické koncovce, kde domácí celek zbytečně prohospodařil luxusní náskok, a dokonce odvracel setbol. Až v polovině druhého setu dokázal Liberec Přerov zlomit a jít si za svým prvním vítězstvím bez ztráty setu.
26.9.První utkání starších žákyň v KP kadetekStanislav Šmidák
27.9.Kvalifikace mladších žákyňDominika Crhová
29.9.Kadetky na turnaji juniorek v BílovciMiroslav Lakomý
30.9.První domácí utkání i s přenosemRedakce
30.9.První domácí utkání proti SK UP OlomoucPRE - UPO 0:3, 2.kolo | Ondřej Mareček