ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
Posledních 30 článků

28.3.Kateřina Kohoutová v reprezentaci ČRRedakceTrenér českého národního týmu žen Zdeněk Pommer ml. oslovil hráčky pro rok 2017. Tuzemské reprezentantky čeká v letošním roce, kromě prestižních turnajů World Grand Prix v Peru, Portoriku a Kanadě i závěrečný turnaj Final Four WGP druhé výkonnostní úrovně v Ostravě. Probojovat se budou chtít koncem května i kvalifikačním turnajem v Polsku na MS či uspět na letošním evropském šampionátu v Ázérbájdžánu a Gruzii. Na něm se koncem září střetnou ve velmi těžké skupině s týmy Srbska, Nizozemska a Belgie. V nominaci do "A" týmu je i přerovská blokařka Katka Kohoutová!
31.5.Turnaj v koníčkovém volejbaleRedakceV sobotu 27. 5. uspořádal náš klub další turnaj v Koníčkovém volejbalu. Dějištěm byla tělocvična Základní školy v Horní Moštěnici. Turnaje se zúčastnilo celkem 17 družstev z oddílů UP Olomouc, Sokol Šternberk, KRS Uničov, TJ Svitavy a jedno družstvo reprezentující náš klub.
12.6.Volejbalový kemp mini žaček Olomouckého krajeRedakceVe dnech 10.-11.6.2017 proběhl v Horní Moštěnici volejbalový kemp, který byl určen pro kategorii mini žaček Olomouckého kraje. V průběhu šesti tréninkových bloků se trenéři zaměřili na rozvoj techniky základních herních činností hráček (prsty, bagr, lob, přesuny) a seznámení se základy atletické průpravy a strečinku. Účastníci kempu byli rozděleni do skupin, ve kterých se postupně měnili na různých stanovištích. Sobotní večer byl zakončen dvěma zápasy „trojkového“ volejbalu. Dívky ale i chlapci, kteří se zúčastnili celé akce, ukázali výborné výkony, na kterých ale bude třeba ještě zapracovat.
13.6.Nový trenér "A" týmu ženRedakceVedení Volejbalu Přerov se dohodlo na angažmá u "A" týmu extraligy žen s trenérem Radimem Vlčkem.
18.8.KADETKY NA SOUSTŘEDĚNÍKlub
21.8.SOUSTŘEDĚNÍ U ZUBATÝCH ŽAB V BRUNTÁLERedakce
20.9.Přijď hrát volejbal!!!RedakceVolejbal je krásný sport pro holky i pro kluky. Zveme všechny zájemce o míčové hry mezi nás. Těšíme se.Volejbal Přerov.
23.9.Kadetky vyhrály testovací turnaj ČVFRedakce
3.10.Focení žen pro web ČVSRedakceVčera proběhlo focení extraligových žen pro oficiální web ČVS.
5.10.Zahájení sezóny v Pivovaru ZubrRedakceSetkání partnerů, trenérů a hráček ELŽ na začátku sezóny v Pivovaru ZUBR proběhlo ve středu 4.10.2017. Partneři klubu a zástupci města Přerov se seznámili s týmem a trenérem pro letošní sezónu a s cíli extraligového týmu. Celý tým, včetně našich tří zámořských posil, si na závěr prohlédl pivovar. Další informace přinese Přerovský deník a Televize Přerov
14.10.Zubřice vzdorovaly OstravěPRE - OVA 0:3, 1.kolo | Přerovský DeníkNervózní premiéra. Zubřice Ostravu trápily jen chvíli Pouze ve druhém setu dokázaly přerovské volejbalistky výrazněji potrápit favorizovanou Ostravu. Sobotní extraligová premiéra tak skončila dle papírových předpokladů, hosté z Hané odjeli s výhrou 3:0 a prvními body do tabulky.
20.10.KP Brno vs. Volejbal PřerovKPO - PRE 3:1, 2.kolo | RedakceZubřice bojovaly. Loňskému medailistovi vzaly set.
25.10.Volejbal Přerov na ČT4RedakceV pondělí odvysílala ČT4 Volejbalový magazín. v čase 6:22 začíná reportáž z našeho zápasu na KP Brno a hlavně info o trenérovi Vlčkovi.
30.10.Zubřice byly blízko prvním bodům.PRE - SFM 1:3, 3.kolo | RedakceV domácím prostředí proti Frýdku-Místku si přerovské volejbalistky brousily zuby na první vítězství nově poskládaného týmu v letošním ročníku extraligy. Ani třetí vystoupení však pro zubřice neskončilo šťastně. Obrovsky vyrovnaný sobotní mač patřil hostům. Ti sice vyhráli 3:1 na sety, celkově však uhráli o pouhé tři body více než Přerovanky. (Deník)
3.11.Fotíme se!!!RedakceV pondělí 23.10. proběhlo oficiální focení jednotlivých týmů a taky hromadná fotka všech z Volejbalu Přerov. Budeme Vás tady na webu a na Facebooku seznamovat s jednotlivými kategoriemi.
3.11.Kadetky v Českém poháruRedakceSKVĚLÉ KADETKY Český pohár juniorek a kadetek Minulý víkend se konalo v Praze 1. kolo Českého poháru ve volejbale, otevřeného pro družstva juniorek i kadetek. V turnaji startovalo 22 kvalifikovaných družstev z celé ČR, rozdělených do tří výkonnostních skupin, kde v té nejsilnější startovalo i extraligové družstvo kadetek Volejbalu Přerov.
5.11.Zubřice vezou bod z PrahyPVK - PRE 3:2, 4.kolo | Redakce
7.11.Kadetky zvítězily v OstravěRedakceExtraliga kadetek
12.11.První výhra za 3 body je domaPRE - FBR 3:0, 5.kolo | Redakce
15.11.Starší žačky na Českém poháruRedakceStarší žačky na Českém poháru v Poličce Svatomartinský víkend strávily starší žačky Volejbalu Přerov v Poličce na 1.kole Českého poháru. Po říjnové kvalifikaci si vybojovaly účast ve třetí pohárové sedmičce.
20.11.Povinné vítězství OlomoucePRE - UPO 0:3, 7.kolo | Redakce
20.11.Extraligové kadetky Volejbalu Přerov se drží na vítězné vlněRedakce
23.11.Kapitánka zubřic Svobodová: V týmu je parádní atmosféra RedakceVe svých dvaceti letech je kapitánkou a hlavní oporou přerovských volejbalistek. Eva Svobodová je druhou nejvíce bodující hráčkou ženské extraligy.
27.11.Důležité 2 body zůstaly domaPRE - SST 3:2, 8.kolo | Redakce
28.11.4. kolo Krajského přeboru mladších žákyňRedakce
4.12.Děvčata v Prostějově bojovala, ale na body to nestačiloPRO - PRE 3:0, 9.kolo | Redakce
4.12.Starší žačky v Českém poháruRedakceDruhé kolo Českého poháru starších žaček se hrálo o víkendu 2.-3.12.2017 v Havlíčkově Brodu.
6.12.Něco se chystá!!!RedakceKapitáni jsou připraveni. V pátek se dozvíte víc. Sledujte facebook Volejbalistek, hokejových Zubrů a Přerovského Deníku.
8.12.Plakát na nový rok v prodeji !!!RedakceMáme plakát na sezónu!!! Můžete si jej koupit na utkáních extraligy žen, na předvánoční besídce a nebo od 9 do 17 v prodejně Copycentrum Jiráskova10, (Diskont). Velikost B2 (68x48cm). Cena je 30,- Kč
11.12.Z Ostravy bod nevezeme.OVA - PRE 3:1, 10.kolo | RedakceV prvním zápase odvet základní části UNIQA extraligy žen přivítala Ostrava tým z Přerova. Hosté před sezónou výrazně obměnili kádr a zpočátku jim souhra skřípala, nicméně poslední zápasy ukazují zlepšení. Domácí i přesto nastoupili v roli výrazného favorita, kterou splnili, ale vůbec to nebylo jednoduché.