ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V březnu 2018 vyšly tyto články:

2.3.Zubřice v reprezentaci.Redakce
5.3.Jsme bez play off?PRE - PVK 0:3, 23.kolo | Redakce
9.3.Play off si zahrajeme!!!FBR - PRE 0:3, 24.kolo | Redakce
16.3.PLAY OFF JE TADY!!!Redakce
19.3.První zápas pro Prostějov. Stav serie 1:0PRO - PRE 3:0, 25.kolo | RedakceDnešní zápasy otevřely čtvrtfinálovou sérii play-off UNIQA volejbalové extraligy žen 2017/18. Volejbalistky Prostějova, Olomouce a Ostravy nenechaly nikoho na pochybách a jasně svá domácí utkání ovládly. Nejvyrovnanější utkání se odehrálo Liberci, kde hostující Královo Pole přehrálo dobrým výkonem Duklu a do Brna si odváží cenné vítězství.
19.3.Když budeme všichni dělat na sto procent, výsledky budou.Redakce„Když budeme všichni dělat na sto procent výsledky budou,“ říká trenér Radim Vlček Před začátkem play off jsme si o jeho první sezóně v Přerově popovídali s trenérem žen Radimem Vlčkem.
21.3.Prostějov nepřipustil senzaciPRE - PRO 0:3, 26.kolo | RedakceDruhé utkání čtvrtfinále play-off se hrálo podle prostějovských not. Domácí volejbalistky měly dva sety problémy na přihrávce a k útoku se prakticky nedostaly. Až třetí sada byla do poloviny vyrovnaná a na tváře hráček se vrátil úsměv. V koncovce se projevila kvalita soupeře, který v sérii vede 2:0 a může ji ve čtvrtek doma ukončit. Domácí kouč Vlček dostal v prvním setu žlutou kartu za kritiku rozhodčího.
23.3.Důstojný závěr sezóny.PRO - PRE 3:0, 27.kolo | RedakceVe třetím dílu čtvrtfinále UNIQA extraligy žen ČR 2017/18 prostějovské volejbalistky už nepanovaly těm přerovským natolik suverénně, jako během předchozích dvou zápasů. Tentokrát protivnice vzdorovaly mnohem víc a tím se zasloužily o viditelně rovnocennější boj.