ŽIJEME VOLEJBALEM!

Archiv
V prosinci 2022 vyšly tyto články:

31.12.ÚSPĚŠNÝ VÍKEND JUNIOREKLena Oborná
30.12.Všechno nejlepší do nového rokuRedakceVolejbal Přerov Vám přeje do nového roku spoustu úspěchů a radosti.
20.12.Memoriál Jiřího LakoméhoRedakce
20.12.Družstvo kadetek přeje všechno nejlepší do nového rokuRedakce
19.12.Ani po čtvrté ženy Prostějov neporazilyPRE - PRO 1:3, 14.kolo | Václav HavlíkPřerov se v podzimní části sezony utkal již potřetí s týmem VK Prostějov. Po dvou prohrách 2:3 se i tentokrát schylovalo k dramatu. Mistrovský tým z Prostějova však nakonec dokázal zápas ovládnout jednoznačněji než v předchozích dvou případech a vyhrál 3:1.
14.12.U – 18 – 3. turnajMiroslav Lakomý
14.12.Během 4 víkendů odehrály mladší žákyně 3 kolaRedakce
11.12.Minižactvo zahájilo sezónu kvalifikací do Poháru trojicRadana Dokoupilová
11.12.Přerov na Olymp stačil pouze v prvním setuPVK - PRE 3:1, 13.kolo | Jiří TrochtaOlymp na domácí palubovce předvádí velice slušné výkony, takže i po dvou prohrách na palubovkách soupeřů si věřil na vítězství. Přerov ve čtvrtek porazil za tři body ambiciózní Frýdek-Místek. Utkání tedy slibovalo zajímavý a dramatický duel. Diváci viděli solidní a pohledný volejbal, Olymp potvrdil svou lepší hru na domácí palubovce a lepší postavení v tabulce a zvítězil za tři body 3:1 na sety.
9.12.Vítězství za tři bodyPRE - SFM 3:1, 2.kolo | Ondřej MarečekV rámci dohrávaného 2. kola volejbalové UNIQA extraligy žen přivítaly domácí hráčky Přerova tým z podbeskydského Frýdku-Místku. Do utkání vlétly Zubřice neskutečným stylem, kdy se Sokolky nemohly pořádně chytnout v žádné z činností, a i když se v závěru dokázaly nadechnout, Přerov drama nedopustil a zvítězil 25:18. Od druhého setu se hra poměrně vyrovnala, diváci v místní Městské sportovní hale viděli bojovný volejbal se spoustou krásných výměn. Je třeba dodat, že Frýdečanky byly oslabeny hlavně na útoku, kdy jim chyběla ústřední smečařka, na což se ale historie neptá. I přesto dokázaly vyhrát druhé dějství a nedat svou kůži lacino. Hra ve třetím setu hodně připomínala první dějství. Skvělý úvod Přerovanek nedokázaly již Místečanky zachytit a dotahování v závěru stačilo pouze na stav 25:19. Největší drama přineslo rozuzlení utkání ve čtvrté sadě, kdy Zubřice prohrávaly již 16:20. Hnány skvělým publikem dotáhly na vyrovnaných 24:24 a v nervy drásajícím finiši nakonec dokázaly zvítězit 27:25 a podruhé v sezóně si vychutnat vítězství za tři body.
2.12.1. kolo ČP U 18Miroslav Lakomý
1.12.Bojovný výkon žen bohužel nestačil ani na bodPRE - OVA 1:3, 10.kolo | V dohrávce 11. kola UNIQA Extraligy žen zavítal do Přerova tým TJ Ostrava. Přerov nezvládl začátky setů a potom musel dotahovat. V koncovkách vyrovnané utkání plné hezkých obranných zákroků a velké bojovnosti, ale zároveň i spousty chyb a bodových sérií na jednu i na druhou stranu, skončilo lépe pro Ostravu.